Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Šibřinky

. Publikováno v Školní akce.

V pátek 5. února, jsme odpoledne odstartovali jarní prázdniny oblíbenou zábavnou školní akcí – Šibřinkami, které se letos konaly již počtvrté.

Ráz Šibřinek byl nastolen sloganem „…když se čerti ženili“ a přestože jsem se potkala s mnoha čerticemi, nevěsty, ženichy a čerty jsem mezi nimi neviděla. Což se projevilo hlavně v oceněných maskách- přestože byla nachystána ocenění pro obě kategorie- dívčí i chlapeckou, o šest cen se nakonec podělilo pět dívek a pouze jeden “mužský“ zástupce.

O to více bylo tancechtivých „civilů“, kteří si užili další parádní diskotéku s DJ Neosteelem. Činilo se i naše věrné duo „Mervis+company“ (mluvené slovo, animace všeho druhu), a tak si zájemci mohli zkusit třeba i žonglování pod odborným dohledem zkušeného žongléra, v soutěžích se pak házelo čertovým kopytem nebo běhalo o závod, jako čert a Káča.

Po ukončení soutěží a vyhlášení vítězů, kdy se čertí potěr pomalu vytrácel domů, zahrál DJ v poslední hodince také rozličné písně na přání a tak si mohli všichni parádně zařádit. A že nás ty čertí reje docela zmohly, nezbylo se než rozloučit, takže pár minut po osmé byste ve škole nenašli ani ten pověstný čertův chlup!

Tak zase za rok… Poděkování za letošní akci patří vedení školy za podporu, kolegům a kolegyním za bezchybnou organizaci a dětem nejen za účast, ale i za pomoc při výzdobě, propagaci, u soutěží, výběr nej masek a také úklid. Jo, a na fotky se koukněte do galerie.

Petra Mížová

FOTKY