Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
1007575

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Podzimní běh Flemiškou 2019

Jaký by to byl začátek školního roku bez trochy toho pohybu na čerstvém vzduchu. Koncem září umožnil záchvěv babího léta uspořádat další ročník populární sportovní akce pro celou naši školu. Běžecká trasa tentokrát vedla kompletně areálem Flemmichovy zahrady. Závodníci i diváci tedy mohli být v nepřetržitém kontaktu a všichni měli neustálý přehled o průběhu závodu.

Běh 6. – 9. tříd následoval hned po doběhu žáčků z prvního stupně. Jako první vyrazili mladší chlapci a dívky z šestých tříd a medailové pozice patřily Kristýně Sachrové, Julii Mereďové, Petře Zahradníkové, Marku Sázelovi, Janu Friedrichovi a Matěji Fryblíkovi. Po nich nastoupili sedmáci a sedmačky, mezi kterými nejlépe zaběhli Eathan Pospíšil, Václav Černín a Martin Kovář, Karolína Peňázová, Eliška Horká a Tereza Pospíšilová.

V kategorii osmých ročníků předvedli nejlepší výkon Roland Wenzel, Miroslav Drábek a Tobiáš Gurban, Vivian Pospíšilová, Ema Žáková a Veronika Švehlová. Nejstarší kusy z devítek se vydaly na trať jako poslední. Zde se nejlépe vedli Tomáš Sedlář, František Sázel a Ondřej Hrabina, Karolína Knapková, Vendula Janíková a Pavlína Holubová.

Letos již potřetí došlo na souboj smíšených štafet učitelů a žáků, o který je každým rokem větší zájem. Nejen medailisté, ale i ostatní si pěkný den a závodění užili a jistě by si přáli zopakovat podobnou akci častěji.

Karel Toman

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde: