I malý školáček běžel přespoláček (+ video)

Okresního kola v přespolním běhu se zúčastnili i školáci z 1.stupně naší školy. Jejich družstva byla vytvořena podle dvou kritérií. Prvním je vždy rozdělení dívek a chlapců, druhým věk a třída.

Naše nejmladší děvčata se na trať vydala za mohutného povzbuzování starších spolužáků v sestavě Nela Moisesová, Silvie Jablončíková, Rozálie Baranová, Karolína Kristinová, Sofie Strouhalová a Markéta Zelenková. Děvčata si doběhla pro zlaté medaile.

Chvilku za nimi se do závodění pustili nejmladší kluci ve složení Jan Mihál, Jakub Krečmer, Tomáš Mazánek, Radim Přecechtěl, Matyáš Kovář a Tobias Jano, kteří skončili těsně pod stupni vítězů. Následovala kategorie starších dívek složená z děvčat  4. a 5.ročníku Týny Baslarové, Julie Mereďové, Terezy Papajové, Karolíny Peňázové, Adriany Šimkové a Kateřiny Lašákové, která stanula rovněž na stupni nejvyšším.

Poslední kategorií 1.stupně byli kluci 4. a 5. ročníku ve složení Eathan Pospíšil, Slávek Ondra, Jan Friedrich, Tomáš Vychodil, Petr Hance a Michal Skála. Kluci v konkurenci 10 škol obsadili 2.místo. V jednotlivcích se našim dětem rovněž dařilo a na krku některým přibyla další medaile a to zlatá Karolíně Peňázové, Nele Moisesové a Eathnu Pospíšilovi, stříbrná Týně Baslarové a bronzová Julii Mereďové.

Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci naší školy a přejeme mnoho dalších úspěchů.

A že běháme s chutí a pro radost určitě dokazuje přiložené video. Tak mrkněte.

VIDEO  https://www.14dd5266c70789bdc806364df4586335-gdprlock/watch?v=95_BsJT0hcE&app=desktop

Romana Furiková