Ve čtvrtek 23. května se konají

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

Konzultační hodiny 2018-2019

Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK.

Novým ředitelem školy je pan Mgr. Jan Jablončík

Počínaje 1. červencem 2018 má naše škola nového ředitele. Stal se jím po uskutečněném výběrovém řízení pan Mgr. Jan Jablončík, dosavadní zástupce ředitele pro II. stupeň.

Jeho zástupci jsou:

Mgr. Vlastimil Baran - pro II. stupeň

Mgr. Jiří Gajdoš - pro I. stupeň

Děkujeme předchozímu řediteli Mgr. Miloslavu Horkému za jeho mnohaleté řízení základního školství v našem městě. Nejprve na základní škole 1. Máje a poté i na spojené škole - Základní škola Rýmařov, Jeínkova 1, která vznikla transformací dvou samostatných základních škol v jeden celek.

„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde