Spřátelené weby

Počet zobrazených článků
1007566

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Okresní finále ve florbalu starších dívek 2017

Že florbal není sportem jen pro kluky, ví dobře parta hráček ze ZŠ Jelínkova, která se po čtyři pravidelně účastnila florbalových přeborů, žákovské ligy i turnajů Street Hockey.

Letos se družstvo starších dívek opět probojovalo do finále okresu Bruntál, které na přelomu listopadu a prosince uspořádalo Gymnázium Krnov. V turnaji o postup do krajského kola se ve vzájemných zápasech utkalo pět družstev. Sestavu Rýmařova tvořily osvědčené opory i nové tváře. 

V obraně se doplňovaly Lucie Tomečková, Kateřina Horňáčková a Tereza Altmanová, v útoku řádily Kateřina Furiková, Helena Továrková a Karolína Ryšková, branku hájila nejmladší účastnice turnaje Jana Batoušková. Ze čtyř zápasů holky dva vyhrály, v jednom remizovaly a jeden prohrály, což jim celkově vyneslo krásné druhé místo, stříbrný pohár a taky pár šrámů, neboť ani v dívčím florbalu není o nějaký ten bodyček nebo seknutí nouze.

I když se nepodařilo vyhrát a postoupit tak radost ze hry, gólů a umístění převážila a domů se odjíždělo v dobré náladě. Hodně štěstí v dalších soutěžích,

za ZŠ Jelínkova 1 Karel Toman

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde: