vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Čtvrté kolo okresní florbalové ligy žáků 2016

. Publikováno v Florbal.

Po téměř tříměsíční odmlce se rozjela druhá půle florbalové ligy žáků a první jarní turnaj hostila ZŠ a MŠ Karlovice.

Rýmařovští hráči, stále opojení prosincovým vítězstvím ve třetím kole, se velmi těšili, zejména pak ostřílení harcovníci, Láďa Šiška, Tomáš Nebes, Zdeněk Vilímek a Michal Štefanišin, pro které je letošní ročník poslední. Doplnili je Sam Kajan, Matyas Schwarz, Patrik Hamerka, Honza Jablončík a Matěj Papaj.

Žádný z týmů přes zimu nezahálel a zápasy byly po dlouhé pauze mimořádně urputné. Skupinu Rýmařova tvořila vedoucí ZŠ Okružní Bruntál, Vrbno pod Pradědem a Andělská Hora. V prvním zápase se našim povedlo neobvyklé představení, po kterém se spolu s přihlížejícími ještě dlouho drželi za hlavu.

Vstřelit lídrovi soutěže dva úvodní góly, poté za stavu 2:1 neproměnit nájezd, půl minuty před koncem při vlastní přesilovce inkasovat vyrovnávací branku a tři vteřiny před závěrečným hvizdem prohrát 3:2, to je ukázkový příklad nevyzpytatelnosti kolektivního sportu...

Pochmurná nálada se však dalších zápasech rozplynula a následovaly dvě přesvědčivé výhry 7:1 a 7:0 nad Vrbnem a Andělskou Horou. Postup ze skupiny z druhého místa se zdařil, vyšel i semifinálový zápas proti obávaným Albrechticím, vítězi druhé skupiny. Ve finále se naši znovu utkali s bruntálskou Okružní a tentokrát nekompromisně soupeře přehráli 5:2 a díky dalšímu celkovému vítězství se posunuli na druhé místo v tabulce.

Opět se zdi šatny otřásaly oslavným pokřikem, turnaj pro nás skončil vynikající bilancí – 25 vstřelených a pouze 5 inkasovaných branek, Tom Nebes a Michal Štefanišin jsou na čtvrtém a osmém místě kanadského bodování a mimoto nás těší také přední místo v tabulce Fair Play.

Páté kolo pořádá v dubnu ZŠ Albrechtice, hráči už se nemohou dočkat.