Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Pohár AŠSK ve florbalu dívek

. Publikováno v Florbal.

S přicházející zimou se školní sportovní soutěže přesouvají do hal a tělocvičen a na své si přicházejí především příznivci kolektivních sportů. Nejrozšířenějším v tomto směru je momentálně florbal a není divu, že se těší velké oblibě nejen u chlapců.

Již druhým rokem se na naší škole připravuje nadšený dívčí tým, který vyrazil na listopadový přebor okresu Bruntál ve florbalu dívek, který pořádalo 24. listopadu Gymnázium Krnov. Rýmařovské hráčky vyrazily v sestavě Šárka Ščuková, Tereza Jandelová, Karolína Ryšková, Jana Hamplová, Kateřina Furiková, Denisa Grénarová, Petra Motalová, Aneta Janíková a Šárka Pallová. Ve sloučené kategorii starších i mladších se naše děvčata ročníku 2001-2003 utkala i se soupeřkami ročníku 1999, tedy se středoškolačkami. V útoku i v obraně dostaly fyzicky notně zabrat, ani dívčí florbal se rozhodně nehraje v rukavičkách.

Přesto naše florbalistky sehrály čtyři nádherná utkání se školami z Bruntálu, Albrechtic a Krnova, v nichž dvakrát zvítězily a dvakrát prohrály, z toho jednou až v penaltovém rozstřelu. Celkově se umístily na třetím místě, což byl v dané konkurenci velmi cenný výsledek a děvčata povzbudil do další přípravy.

Karel Toman