Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

I.kolo okresní florbalové ligy 2015/2016

. Publikováno v Florbal.

Pošesté v řadě odstartovala 15. října zahajovacím turnajem florbalová liga vybraných týmů okresu Bruntál.

ZŠ Jelínkova zde má i letos své zastoupení a na úvodní florbalový podnik sezóny vyrazili ostřílený gólman Vláďa Šiška, veteráni a tahouni Tomáš Nebes, Michal Štefanišin, Zdeněk Vilímek, Jakub Sekanina a Matyas Schwarz, doplnění Janem Jablončíkem ml., Karolínou Ryškovou a Petrou Motalovou. Při účasti sedmi družstev se na půdě ZŠ Andělská Hora hrálo systémem každý s každým.

S velkým nadšením a sebevědomím vstoupili naši do prvního turnaje a odvezli si tři výhry, remízu a dvě prohry, což jim zajistilo třetí místo v turnaji a po prvním kole i v tabulce. Zároveň si odvážejí první čtyři body do hodnocení Fair Play týmů. Liga pokračuje listopadovým kolem v Bruntále. Řada hráčů nastupuje v této soutěži a dresu Rýmařova již počtvrté, měli by mít dostatek zkušeností a odhodlání zabojovat i letos o dobré umístění.

Karel Toman