Nástup dětí 1. stupně do školy

. Publikováno v Oznámení.

Vážení rodiče,
od příštího týdne nastoupí někteří žáci do školy za podmínky testování.
Prosím, přijměte nyní základní organizační informaci, kterých tříd se bude nástup k prezenční formě (dítě půjde do školy) týkat.

V týdnu od 12. 4. do 16. 4. 2021 budou prezenční výuku mít tyto třídy:
1.B, 1.D, 2.C, 2.D, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B.

Na distanční formě výuky (doma) zůstanou v tomto týdnu (12. - 16. 4. 2021) následující třídy:
1.A, 1.C, 2.A, 2.B, 3.A, 3.C, 4.C, 5.C.

Následující týden se skupiny tříd vymění. Děti ze tříd, které byly ve škole, budou mít distanční výuku doma a děti ze tříd, které byly doma, přijdou do školy.

Budeme také připraveni poskytnou služby školní družiny pro žáky 1. - 3. ročníku v prezenční formě výuky.

Zásadní informací je i fakt, že bezvýhradně respektuji postoj rodičů, kteří odmítnou dítě testovat a v tom případě do školy dítě nepošlou. Chci Vás ubezpečit, že těmto dětem zajistíme i nadále distanční formu výuky. Momentálně intenzivně pracujeme na technickém a personálním řešení této situace tak, abychom byli schopni zvládnout současně obě formy výuky v nejvyšší možné kvalitě.

Podrobnější informace k celé kauze nástupu dětí do školy a jejich testování budu průběžně doplňovat až do pátku 9.4. 2021.

Děkuji Vám za pochopení a trpělivost a přeji Vám hodně sil a optimismu v této složité době.

Jan Jablončík, ředitel školy