PF pana ředitele

. Publikováno v Oznámení.

Ať mělo proroctví dávných Mayů znamenat cokoliv, dovolte mi vyslovit jedno přání.

Chtěl bych, aby toto datum bylo skutečně začátkem nové epochy, nového věku.

Nemůžeme však čekat změnu odněkud z venku. Jediné, co můžeme pořádně ovlivnit jsme my samotní, transformace může proběhnout uvnitř nás.

Chtěl bych, abychom se stali lepšími lidmi, ne lepšími, než je někdo jiný, ale lepšími, než jsme byli včera nebo v předešlém roce.

Chtěl bych, abychom byli lepší sami k sobě, ke svým blízkým, k vrstevníkům, spolupracovníkům, ke všem lidem.

Ať je pro nás pro všechny datum 21. 12. 2012 – bez ohledu na to, co tím Mayové vlastně mysleli – začátkem ještě hodnotnějšího života.

Přeji všem žákům naší školy, jejich rodičům, příbuzným a známým, všem zaměstnancům školy krásné Vánoce a co nejúspěšnější rok 2013.

Ten výukový začne žákům prvním školním dnem v pondělí 7. 1. 2013.

Mgr. Miloslav Horký, ředitel školy

21. 12. 2012