Doplňující informace k nástupu dětí do školy od 30.11.2020

. Publikováno v Oznámení.

Vážení rodiče,

přidávám doplňující informace k nástupu dětí do školy od 30. 11. 2020.

Dosavadní rozvrhy hodin distanční výuky se, počínaje pondělím 30. 11. 2020, ruší.

Nové rozvrhy hodin jak pro prezenční, tak pro distanční výuku jsou dostupné v Bakalářích. Všechny časy začátků hodin platí a je třeba se jimi řídit.

Dle současných nařízení nosí děti, po celou dobu pobytu ve škole, roušky.

Vyučovací hodiny distanční výuky budou zkráceny ze 45 minut na 40 minut (25 – 30 minut bude probíhat synchronně s vyučujícím a 10 minut může být zadána práce asynchronně).

Obědy budou všem žákům, kteří se stravovali ve školní jídelně, přihlášeny. V případě, že nebudete o obědy mít zájem, je třeba si je odhlásit. Žáci, kteří chodí do školy na prezenční výuku, mohou oběd sníst ve školní jídelně. Žáci, kteří jsou v režimu distanční výuky, si mohou oběd vyzvednout v jídelně pouze do obědníku po skončení vyučování.

Školní družina bude v provozu na obou budovách školy (Národní i 1. máje). Nejsme ji však schopni, při dodržení aktuálních nařízení, organizačně zajistit pro všechny. Z tohoto důvodu bude družina k dispozici pro žáky 1. – 3. ročníku a nebude k dispozici pro žáky 4. a 5. ročníku.

Děkuji Vám za pochopení a přeji Vám příjemné dny budoucí.

Jan Jablončík