Pro žáky

Změna online výuky na 1. stupni

. Publikováno v Uncategorised

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že od příštího týdne nedojde ke slibovanému návratu vašich dětí zpět do školních lavic, navýšíme v rozvrhu on-line výuky některé lekce. Touto změnou se snažíme  přenést ještě více zodpovědnosti za vzdělávání vašich dětí na školu.

Pro žáky 3. - 5. ročníku navýšíme on-line výuku o jednu výukovou lekci denně, takže děti budou mít každý den čtyři 25-ti až 30-ti minutové lekce s následujícími začátky:

1.    v 8,30 hodin,
  2.    v 9,30 hodin,
  3.    v 10,30 hodin,
  4.    v 11,30 hodin.

V přidané čtvrté lekci bude probíhat především výuka Čj, M a Aj.

V případě 1. a 2. ročníku bude on-line výuka navýšena na dvě, respektive tři lekce.

Podrobnější informace Vám nebo vašim dětem sdělí jednotlivé třídní učitelky.

Na 2. stupni nebudeme do rozvrhu on-line výuky zasahovat. Pouze v případě výchov, které nejsou v tuto chvíli vyučovány, dojde ze strany učitelů k nabídce účasti ve „výzvách“ a zadání dlouhodobých úkolů.

Vážení rodiče, děkuji Vám za pochopení a těším se na dobu, kdy se vaše děti budou moci vrátit do školních lavic k normálnímu, přirozenému životu.

S přáním všeho dobrého

Mgr. Jan Jablončík, ředitel školy