Konzultační hodiny

Konzultační odpoledne: středa 25. ledna.
 
Konzultační hodiny v tomto termínu probíhají formou individuální domluvy s konkrétním učitelem (telefon, e-mail, Bakaláři). To znamená, že v tomto konkrétním termínu konzultačního odpoledne nenaleznete klasické bloky pro přihlašování k učitelům. 

 

Vánoční jarmark

. Publikováno v Školní akce

jarmark2Po dvou letech pauzy jsme se opět mohli vrátit k letité tradici naší školy - Vánočnímu jarmarku. Poděkování patří všem dětem, které se do této akce zapojili, ať již výrobou dárků, či jejich prodejem nebo návštěvou samotného jarmarku. Neméně patří poděkování učitelům, kteří s dětmi práce zhotovovali.
 
 
Výborný punč a jidáše připravili pracovníci kuchyně. O kvalitě svědčí to, že nic nezbylo, ba ještě chybělo.

jarmark1

 
Děkuji rodičům a přátelům školy, kteří přišli ocenit práci dětí a přeji krásný advent a požehnané Vánoce.

jarmark3

 
Mgr. Markéta Míčková