Spřátelené weby

Počet zobrazených článků
784343

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Podzimní vyučování v přírodě

Jeden z posledních krásných zářijových dnů jsme všichni ze 4. A a 4. D vyrazili na celý den do přírody.

Pravda učebnice ani pracovní sešity jsme s sebou nenesli, ale vždyť se to dá někdy zvládnout i bez nich. Kousek za Rýmařovem proběhla na louce mini hodina vlastivědy. Stačila nám mapa, sluníčko a oči na koukání. Pak jsme šlapali k lyžařské chatě, kde už začínala hodina zdravovědy.

Ta se nakonec díky velkému zájmu všech protáhla a lesní výtvarná výchova byla přesunuta na příště. „Šišková matematika“ nás bavila víc než ta ve školní lavici a excelentní svačinka v podobě špekáčků na ohni byla tím nej… zážitkem. Celé dopoledne jsme si užili určitě to nebylo poslední „vycházkové vyučování“.

P.S. A tělocvik jsme měli celé dopoledne!!

Mgr. Renata Baslarová

 

 

DALŠÍ FOTO

 

Multimediální učebna

Jste zde:
„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich