Spřátelené weby

Počet zobrazených článků
952321

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Hledáme budoucího kolegu/kolegyni pro výuku na   

2. stupni ZŠ Jelínkova 1 s nástupem od příštího školního roku 2019/2020. Aprobace pro nás není nejdůležitějším kritériem, upřednostňujeme spíše osobnostní vlastnosti uchazeče. Kvalifikace pro výkon povolání učitele je však nezbytná. Nabízíme možnost zajistit služební byt.

Dále hledáme, od příštího školního roku, pedagoga na částečný úvazek pro výuku Aj s aprobací pro 1. nebo 2. stupeň.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení školy

Podzimní vyučování v přírodě

Jeden z posledních krásných zářijových dnů jsme všichni ze 4. A a 4. D vyrazili na celý den do přírody.

Pravda učebnice ani pracovní sešity jsme s sebou nenesli, ale vždyť se to dá někdy zvládnout i bez nich. Kousek za Rýmařovem proběhla na louce mini hodina vlastivědy. Stačila nám mapa, sluníčko a oči na koukání. Pak jsme šlapali k lyžařské chatě, kde už začínala hodina zdravovědy.

Ta se nakonec díky velkému zájmu všech protáhla a lesní výtvarná výchova byla přesunuta na příště. „Šišková matematika“ nás bavila víc než ta ve školní lavici a excelentní svačinka v podobě špekáčků na ohni byla tím nej… zážitkem. Celé dopoledne jsme si užili určitě to nebylo poslední „vycházkové vyučování“.

P.S. A tělocvik jsme měli celé dopoledne!!

Mgr. Renata Baslarová

 

 

DALŠÍ FOTO

 

Multimediální učebna

Jste zde:
„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich