Ve čtvrtek 21. března se konají

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

Konzultační hodiny 2018-2019

Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK.

Data naší školy napadena kryptovirem

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení rodiče a zákonní zástupci,

v pátek 8.3.2019 byla elektronická data naší školy napadena kryptovirem.

V souladu s pravidly o ochraně osobních údajů Vás tímto o situaci informujeme a sdělujeme, že data byla uložena na sdíleném serverovém disku, kde byla šifrována. Tedy data nebyla nikým zneužita a neopustila datová úložiště školy.

Aktuálně dochází k nápravě daného stavu.

Mgr. Vlastimil Baran

Podzimní vyučování v přírodě

Jeden z posledních krásných zářijových dnů jsme všichni ze 4. A a 4. D vyrazili na celý den do přírody.

Pravda učebnice ani pracovní sešity jsme s sebou nenesli, ale vždyť se to dá někdy zvládnout i bez nich. Kousek za Rýmařovem proběhla na louce mini hodina vlastivědy. Stačila nám mapa, sluníčko a oči na koukání. Pak jsme šlapali k lyžařské chatě, kde už začínala hodina zdravovědy.

Ta se nakonec díky velkému zájmu všech protáhla a lesní výtvarná výchova byla přesunuta na příště. „Šišková matematika“ nás bavila víc než ta ve školní lavici a excelentní svačinka v podobě špekáčků na ohni byla tím nej… zážitkem. Celé dopoledne jsme si užili určitě to nebylo poslední „vycházkové vyučování“.

P.S. A tělocvik jsme měli celé dopoledne!!

Mgr. Renata Baslarová

DALŠÍ FOTO

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich