Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
952311

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Hledáme budoucího kolegu/kolegyni pro výuku na   

2. stupni ZŠ Jelínkova 1 s nástupem od příštího školního roku 2019/2020. Aprobace pro nás není nejdůležitějším kritériem, upřednostňujeme spíše osobnostní vlastnosti uchazeče. Kvalifikace pro výkon povolání učitele je však nezbytná. Nabízíme možnost zajistit služební byt.

Dále hledáme, od příštího školního roku, pedagoga na částečný úvazek pro výuku Aj s aprobací pro 1. nebo 2. stupeň.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení školy

Krajské finále ASŠK ve šplhu

Po vynikajícím úspěchu naší školy na okresním finále ve šplhu a postupu žáků 8-9 tříd do krajského finále, naši starší žáci nezklamali a výborně reprezentovali v této soutěži region Bruntálska.

Ve středu 13. února se ve Frýdku Místku utkali s dalšími 4 postoupivšími nejlepšími školami moravskoslezského kraje. Soutěžilo se ve čtyřech kolech ve šplhu na tyči, kde se čas měřil elektronicky. Přestože byl pro naše reprezentanty tento způsob měření a šplh dost nezvyklý, dokázali zabojovat a skončili na skvělém druhém místě. I v jednotlivcích se hoši neztratili a mezi 20 soutěžícími se umístili na 4, 6, 9 a 11 místě. Družstvo tvořili Jan Baran, Kryštof Kovařík, Roman Hradil a Pavel Biras. Jmenovaní zaslouží pochvalu a dík za vzornou reprezentaci školy, slušné chování a vystupování na závodech. Družstvo doprovázel učitelé tělesné výchovy Mgr. Miloslav Slouka.

 

Mgr. Miloslav Slouka

 

Výsledky krajské kolo (pdf) 

 

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde:
„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich