Krajské finále ASŠK ve šplhu

Po vynikajícím úspěchu naší školy na okresním finále ve šplhu a postupu žáků 8-9 tříd do krajského finále, naši starší žáci nezklamali a výborně reprezentovali v této soutěži region Bruntálska.

Ve středu 13. února se ve Frýdku Místku utkali s dalšími 4 postoupivšími nejlepšími školami moravskoslezského kraje. Soutěžilo se ve čtyřech kolech ve šplhu na tyči, kde se čas měřil elektronicky. Přestože byl pro naše reprezentanty tento způsob měření a šplh dost nezvyklý, dokázali zabojovat a skončili na skvělém druhém místě. I v jednotlivcích se hoši neztratili a mezi 20 soutěžícími se umístili na 4, 6, 9 a 11 místě. Družstvo tvořili Jan Baran, Kryštof Kovařík, Roman Hradil a Pavel Biras. Jmenovaní zaslouží pochvalu a dík za vzornou reprezentaci školy, slušné chování a vystupování na závodech. Družstvo doprovázel učitelé tělesné výchovy Mgr. Miloslav Slouka.

Mgr. Miloslav Slouka

Výsledky krajské kolo (pdf)

Sportovní život školy

„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich