Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
952305

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Hledáme budoucího kolegu/kolegyni pro výuku na   

2. stupni ZŠ Jelínkova 1 s nástupem od příštího školního roku 2019/2020. Aprobace pro nás není nejdůležitějším kritériem, upřednostňujeme spíše osobnostní vlastnosti uchazeče. Kvalifikace pro výkon povolání učitele je však nezbytná. Nabízíme možnost zajistit služební byt.

Dále hledáme, od příštího školního roku, pedagoga na částečný úvazek pro výuku Aj s aprobací pro 1. nebo 2. stupeň.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení školy

Okresní kolo poháru AŠSK ve šplhu

Jako každý rok, tak i letos, se žáci ZŠ Jelínkova 1 Rýmařov zúčastnili okresního kola soutěže ve šplhu na tyči.

V úterý 19. prosince odjela 4 družstva naší školy poměřit své síly s ostatními žáky z okresu Bruntál do tělocvičny Střední pedagogické a zdravotní školy v Krnově.

Soutěžilo se ve 4 kategoriích mladších a starších žáků, hoši a dívky zvlášť, družstvo tvořili 4 žáci jedné školy. V konkurenci 10 škol naše družstva mladších žáků a mladších žaček zvítězila, družstvo starších děvčat skončilo druhé a starší hoši třetí. V jednotlivcích se umístila na druhém místě Veronika Švehlová a druhý skončil i Kryštof Kovařík.

A kdo naší školu reprezentoval? Za mladší žákyně 6-7. třída Veronika Švehlová, Tereza Heinzová, Rozálie Cicková a Nela Šmídová. Mladší žáci byli ve složení Kryštof Kovařík, Ivan Kotlárik, Ondřej Hrabina a Jan Hala. Starší žákyně, 8-9. třída vedla ostřílená reprezentantka Karolína Ryšková, dále pak Amálie Andršová, Helena Továrková a Veronika Tihelková. A kompletní sestavu školy doplnili starší žáci ve složení Rostislav Kotlár, Ladislav Ošťádal, Jan Baran a Pavel Biras. Všichni jmenovaní zaslouží pochvalu a dík za vzornou reprezentaci školy, slušné chování a vystupování na závodech.

Družstvo doprovázeli učitelé tělesné výchovy Mgr. Miloslav Slouka a Mgr. Lucie Vinohradníková.

 

 

Mgr. Miloslav Slouka

 

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde:
„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde