Školní kolo ve šplhu na tyči žáků 1.-2. ročníku

V úterý 16.května 2017 proběhlo v tělocvičně Národní 1 školní kolo žáků 1.-2.ročníku ve šplhu na tyči. Pochvalu zaslouží všichni šplhači za výbornou reprezentaci svých tříd.

Postupujícím dětem držíme palce v okrskovém kole, které se uskuteční již ve čtvrtek 18.května 2017.

Poděkování všem kolegyním a kolegovi za vzornou přípravu dětí a zdárný průběh celé soutěže.

Mgr. Bučková Naděžda

DALŠÍ FOTO

Sportovní život školy

„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain