Okrskové kolo ve šplhu

V úterý 26.4. 2016 se za účasti dvou spřátelených škol konalo okrskové kolo ve šplhu na tyči žáků 1.-5. ročníku.

Přestože naši hosté - děti ze ZŠ Horní Město a ZŠ Školní náměstí - bojovali statečně, odnesli si pouze jednu medaili.

Zbývajících 29 vybojovali naši šplhači.

Gratuluji oceněným závodníkům.

Poděkování ale patří všem zúčastněným dětem, jejich trenérům i hostům, kteří vytvořili příjemnou atmosféru.

Pavla Sekaninová

Sportovní život školy

„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde