Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
1025821

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Nabízíme použitá funkční zařízení ze školní jídelny.

El. konvektomat RETIGO 20x 1/1 Vision                      80 000,- Kč

Myčka černého nádobí                                            80 000,-Kč

Myčka bílého nádobí s automatickým posuvem       100 000,- Kč

Dotazy případných zájemců odpoví Bc. Jana Egidová, vedoucí školní jídelny, tel. 554255130.

1.kolo Okresní florbalové ligy 2019/20

21.10. se na bruntálské sportovní hale odehrálo první kolo jubilejního desátého ročníku Okresní florbalové ligy žáků, soutěži určené florbalovým nadšencům z osmi škol na Bruntálsku. Po loňském senzačním vítězství ZŠ Jelínkova a odchodu zkušených opor je to výzva pro novou generaci hráčů. Prvního kola se zúčastnili brankář Kvido Karvay, kterého doplnili Tadeáš Procházka, Marcel Mihál, Tomáš Furik, Jan Zapletal, Roland Wenzel, Eathan Pospíšil a Ondřej Křenek.

Celkově předváděli pěknou hru i kombinaci, nicméně při vyrovnanosti soupeřů rozhodly chvilková zaváhání a individuální chyby. V úvodních zápasech ve skupině tedy dosáhli tentokrát jen jediné remízy, což jim vyneslo pouze boj o sedmé místo, který sice vyhráli, obsadili však zároveň sedmé místo v průběžném bodování. Co je třeba zlepšit a pohlídat je pro příště jasné, na boje v dalším kole se už kluci těší.

Karel Toman

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde: