Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
942197

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Ve čtvrtek 23. května se konají 

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

           Konzultační hodiny 2018-2019

      Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK. 

 

Hledáme budoucího kolegu/kolegyni pro výuku na   

2. stupni ZŠ Jelínkova 1 s nástupem od příštího školního roku 2019/2020. Aprobace pro nás není nejdůležitějším kritériem, upřednostňujeme spíše osobnostní vlastnosti uchazeče. Kvalifikace pro výkon povolání učitele je však nezbytná. Nabízíme možnost zajistit služební byt.

Dále hledáme, od příštího školního roku, pedagoga na částečný úvazek pro výuku Aj s aprobací pro 1. nebo 2. stupeň.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení školy

Okresní finále ZŠ ve volejbalu dívek

     Krnovská ZŠ Žižkova uspořádala finálový turnaj volejbalistek ze základních škol okresu Bruntál. Na něj se dlouho dopředu připravovaly i hráčky ZŠ Jelínkova z Rýmařova. Sedm družstev bylo nalosováno do dvou skupin, ze kterých po vzájemných zápasech vždy dvě postoupila do semifinále.

Rýmařovská děvčata Šárka Beyerová, Simona Gorčíková, Klára Mrvcová, Nicol Kotrlová, Natálie Tichá, Kateřina Procházková a Ivana Hořínková svou skupinu vyhrály, postup do finále jim však v následujícím zápase nevyšel. Přesto neodjely s prázdnou, neboť v báječně vyhecovaném souboji o třetí místo zaslouženě  zvítězily a odvezly si bronzový pohár a hlavně chuť dále se věnovat tomuto náročnému, ale krásnému sportu. Za vzornou reprezentaci jim děkujeme a přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích,

 

 za ZŠ Jelínkova 1 Karel Toman

(foto a text Karel Toman)

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde:
„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich