Ve čtvrtek 23. května se konají

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

Konzultační hodiny 2018-2019

Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK.

Okresní finále ZŠ ve volejbalu dívek

Krnovská ZŠ Žižkova uspořádala finálový turnaj volejbalistek ze základních škol okresu Bruntál. Na něj se dlouho dopředu připravovaly i hráčky ZŠ Jelínkova z Rýmařova. Sedm družstev bylo nalosováno do dvou skupin, ze kterých po vzájemných zápasech vždy dvě postoupila do semifinále.

Rýmařovská děvčata Šárka Beyerová, Simona Gorčíková, Klára Mrvcová, Nicol Kotrlová, Natálie Tichá, Kateřina Procházková a Ivana Hořínková svou skupinu vyhrály, postup do finále jim však v následujícím zápase nevyšel. Přesto neodjely s prázdnou, neboť v báječně vyhecovaném souboji o třetí místo zaslouženě  zvítězily a odvezly si bronzový pohár a hlavně chuť dále se věnovat tomuto náročnému, ale krásnému sportu. Za vzornou reprezentaci jim děkujeme a přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích,

za ZŠ Jelínkova 1 Karel Toman

(foto a text Karel Toman)

Sportovní život školy