Ve čtvrtek 23. května se konají

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

Konzultační hodiny 2018-2019

Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK.

Velké finále Polar Street Hockey 2019

Finále Polar Street Hockey, v pořadí již šestnácté, bylo vyvrcholením velkého florbalového turnaje, hraného v Moravskoslezském a Olomouckém kraji a v okrese Vsetín, který je určen žákům do 13 let. Turnaj, od února hraný systémem play-off začíná školními, oblastními koly a končí kvalifikací pro samotné finále, ze které vzejde 64 finálových družstev.

Ta se utkají v multifunkční hale v Ostravě-Dubině, kde jsou připraveny čtyři hrací plochy. Za doprovodu významných osobností jsou týmy nalosovány do vyřazovacích soubojů a nelítostný systém pošle po každém kole polovinu hráčů domů. Všichni však mají možnost sledovat spoustu napínavých zápasů a doprovodný program, povzbuzovat známé nebo získat autogram ligových florbalistů či hokejistů.

Kluci ze ZŠ Jelínkova 1, Kvido Karvay, Tomáš Furik, Marcel Mihál, Tadeáš Procházka, František Moják a Roland Wenzel narazili hned na začátku na silného soupeře z Frýdlantu nad Ostravicí a i přes veškerou snahu a podporu skvělého publika byli udoláni pozdějším čtvrtfinalistou 7:4.

Svou účast v turnaji si však náramně užili a to i díky právě oněm v Ostravě již pověstným žlutomodrým rýmařovským fandům, kteří opět vytvořili úžasnou atmosféru pro celou halu a právem si získali přízeň poroty, která je odměnila poukazem na volný vstup do Akvaparku Kravaře až pro 150 osob a vstupenkami do Malého světa techniky U6 v Ostravě. Další ročník Street Hockeye je tedy za námi, hráči i fanoušci se skvěle bavili a už se těší na příští ročník,

za ZŠ Jelínkova 1 Karel Toman

(text Karel Toman, foto Martina Endlicherová)

Sportovní život školy