Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
942190

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Ve čtvrtek 23. května se konají 

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

           Konzultační hodiny 2018-2019

      Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK. 

 

Hledáme budoucího kolegu/kolegyni pro výuku na   

2. stupni ZŠ Jelínkova 1 s nástupem od příštího školního roku 2019/2020. Aprobace pro nás není nejdůležitějším kritériem, upřednostňujeme spíše osobnostní vlastnosti uchazeče. Kvalifikace pro výkon povolání učitele je však nezbytná. Nabízíme možnost zajistit služební byt.

Dále hledáme, od příštího školního roku, pedagoga na částečný úvazek pro výuku Aj s aprobací pro 1. nebo 2. stupeň.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení školy

Velké finále Polar Street Hockey 2019

             Finále Polar Street Hockey, v pořadí již šestnácté, bylo vyvrcholením velkého florbalového turnaje, hraného v Moravskoslezském a Olomouckém kraji a v okrese Vsetín, který je určen žákům do 13 let. Turnaj, od února hraný systémem play-off začíná školními, oblastními koly a končí kvalifikací pro samotné finále, ze které vzejde 64 finálových družstev.

 

Ta se utkají v multifunkční hale v Ostravě-Dubině, kde jsou připraveny čtyři hrací plochy. Za doprovodu významných osobností jsou týmy nalosovány do vyřazovacích soubojů a nelítostný systém pošle po každém kole polovinu hráčů domů. Všichni však mají možnost sledovat spoustu napínavých zápasů a doprovodný program, povzbuzovat známé nebo získat autogram ligových florbalistů či hokejistů.

Kluci ze ZŠ Jelínkova 1, Kvido Karvay, Tomáš Furik, Marcel Mihál, Tadeáš Procházka, František Moják a Roland Wenzel narazili hned na začátku na silného soupeře z Frýdlantu nad Ostravicí a i přes veškerou snahu a podporu skvělého publika byli udoláni pozdějším čtvrtfinalistou 7:4.

Svou účast v turnaji si však náramně užili a to i díky právě oněm v Ostravě již pověstným žlutomodrým rýmařovským fandům, kteří opět vytvořili úžasnou atmosféru pro celou halu a právem si získali přízeň poroty, která je odměnila poukazem na volný vstup do Akvaparku Kravaře až pro 150 osob a vstupenkami do Malého světa techniky U6 v Ostravě. Další ročník Street Hockeye je tedy za námi, hráči i fanoušci se skvěle bavili a už se těší na příští ročník,

                                                                       za ZŠ Jelínkova 1 Karel Toman

(text Karel Toman, foto Martina Endlicherová)

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde:
„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde