Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
969656

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Školní družina v pátek 28. června

V pátek 28. června / den vysvědčení / je provoz školní družiny od 6.00 - 11.30 hod. Obědy se vydávají od 10.30 hod. Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme pohodové prázdniny a dovolenou.

Kolektiv vychovatelek

 

Požadavky na sešity v příštím školním roce 2019/2020

Požadavky na sešity 2019/2020 (PDF)

Lyžařský a snowboardový kurz 2019

Letošní kurz lyžování a snowboardingu v Karlově pod Pradědem se nemohl v druhém lednovém týdnu vydařit lépe. Spousta přírodního sněhu, upravené sjezdovky, krásně vybavená chata a nádherné prostředí Jeseníků.

K tomu týden zábavy v kolektivu, sportovních prožitků, poznávání a získávání nových dovedností. 54 účastníků a 6 vedoucích absolvovalo spokojeně celý kurz a všem se na horách líbilo. Začátečníci si dosyta užili výuky základů lyžování na krátkých lyžích – “Snowbladech“, vyspělejší lyžaři i snowboardisté během týdne procestovali celý areál a vyzkoušeli všechny svahy. Nechyběly večerní přednášky o pravidlech bezpečného chování a pohybu na horách, historie lyžování a snowboardingu, soutěže a hry.

Bez čeho se samozřejmě žádný pořádný kurz neobejde, je závěrečná diskotéka a prodloužená večerka. Nepřehlédnutelný byl opět lyžařský rej pyžamkových zvířátek a příšerek všeho druhu, na který už se domácí v Karlově vždycky těší. V den odjezdu se snad mezi účastníky nenašel nikdo, kdo by nechtěl ještě pár dní zůstat… Nezbývá než poděkovat všem dětem i vedoucím, těšit se a doufat, že se příští rok opět podmínky vydaří a přilákáme spoustu nových zájemců o úžasné zimní sportování.

Karel Toman

 

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde:
„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde