Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
952320

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Hledáme budoucího kolegu/kolegyni pro výuku na   

2. stupni ZŠ Jelínkova 1 s nástupem od příštího školního roku 2019/2020. Aprobace pro nás není nejdůležitějším kritériem, upřednostňujeme spíše osobnostní vlastnosti uchazeče. Kvalifikace pro výkon povolání učitele je však nezbytná. Nabízíme možnost zajistit služební byt.

Dále hledáme, od příštího školního roku, pedagoga na částečný úvazek pro výuku Aj s aprobací pro 1. nebo 2. stupeň.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení školy

Okresní florbalová liga žáků - II. kolo

24. listopadu hostily Karlovice 2. kolo letošního ročníku okresní florbalové ligy. Vzhledem k neúčasti jednoho z osmi přihlášených týmu se opět hrálo systémem vzájemných zápasu každý s každým, což stejně jako minule představovalo šest náročných utkání pro všechna družstva.

 Rýmařovská Jelínkova 1 hrála v sestavě Adam Čermák, Jan Jablončík, Jiří Palla, Ondřej Křenek, Milan Křepelka, Jan Zapletal a Tadeáš Procházka. Díky výborné formě gólmana, důrazné obraně a střelecké chuti byla tentokrát bilance výher ještě lepší než v prvním kole. 5 vítězství a 1 remíza v šesti zápasech a pouze 3 inkasované branky znamenaly 16 bodů v tabulce, první místo v turnaji a potvrzení průběžného vedení v tabulce. Nadšení, radost a znovu velký optimismus bude kluky provázet do třetího, prestižního Vánočního kola, které se bude hrát v prosinci na ZŠ Okružní Buntál,

Karel Toman

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde:
„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain