Okresní florbalová liga žáků - II. kolo

. Publikováno v Sportovní život školy

24. listopadu hostily Karlovice 2. kolo letošního ročníku okresní florbalové ligy. Vzhledem k neúčasti jednoho z osmi přihlášených týmu se opět hrálo systémem vzájemných zápasu každý s každým, což stejně jako minule představovalo šest náročných utkání pro všechna družstva.

 Rýmařovská Jelínkova 1 hrála v sestavě Adam Čermák, Jan Jablončík, Jiří Palla, Ondřej Křenek, Milan Křepelka, Jan Zapletal a Tadeáš Procházka. Díky výborné formě gólmana, důrazné obraně a střelecké chuti byla tentokrát bilance výher ještě lepší než v prvním kole. 5 vítězství a 1 remíza v šesti zápasech a pouze 3 inkasované branky znamenaly 16 bodů v tabulce, první místo v turnaji a potvrzení průběžného vedení v tabulce. Nadšení, radost a znovu velký optimismus bude kluky provázet do třetího, prestižního Vánočního kola, které se bude hrát v prosinci na ZŠ Okružní Buntál,

Karel Toman