Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
942201

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Ve čtvrtek 23. května se konají 

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

           Konzultační hodiny 2018-2019

      Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK. 

 

Hledáme budoucího kolegu/kolegyni pro výuku na   

2. stupni ZŠ Jelínkova 1 s nástupem od příštího školního roku 2019/2020. Aprobace pro nás není nejdůležitějším kritériem, upřednostňujeme spíše osobnostní vlastnosti uchazeče. Kvalifikace pro výkon povolání učitele je však nezbytná. Nabízíme možnost zajistit služební byt.

Dále hledáme, od příštího školního roku, pedagoga na částečný úvazek pro výuku Aj s aprobací pro 1. nebo 2. stupeň.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení školy

Školní kolo v přespolním běhu 2018

Díky krásnému počasí se hned v druhém zářijovém týdnu podařilo ve "Flemišce" přichystat oblíbenou běžeckou kratochvíli, které se zúčastnila celá ZŠ Jelínkova.

 

Prvňáci až páťáci absolvovali svoje vlastní závody jako první a následně je vystřídali žáci a žákyně druhého stupně. Okruh pro druhý stupeň, tradičně měřící jeden km vedl střídavě rovinkami, stoupáním i seběhy. Všechna děvčata běžela jedno kolo, pouze kluci osmých a devátých tříd si jej s chutí zaběhli dvakrát. V závodě šestých tříd se nejlépe umístili Eathan Pospíšil, Václav Černín a Martin Kovář, Karolína Peňázová, Nikola Langrová a Tereza Pospíšilová. Mezi sedmáky to byli Mirek Drábek, Milan Pospíšil a Roland Wenzel, Vivian Pospíšilová, Ema Žáková a Veronika Švehlová a v osmých třídách Ondřej Baslar, František Sázel a Milan Křepelka, Alena Bahulíková, Karolína Knapková a Vendula Janíková. V nejstarší kategorii devátých tříd patřily stupně vítězů Janu Kovářovi, Janu Jablončíkovi a Janu Bátlovi, Kateřině Horňáčkové, Kristýně Stloukalové a Elišce Pospíšilové.

Stejně jako v loňském roce se navíc uskutečnil štafetový běh dospěláků s pětičlenným žákovským týmem, jehož letošním vítězem byl tým pana učitele Hofera. Tradiční podzimní závod dokončilo ve zdraví přes 200 běžců a hladký průběh zajišťovali ochotní kolegové učitelé, kterým patří poděkování stejně jako žákům 7.A, kteří pomáhali s přípravou tratě.

Za rok zase určitě na shledanou.

Mgr. Karel Toman

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde:
„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Mark Twain