Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
799803

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Velké Finále RBP Street Hockey 2018

15. ročník největšího smíšeného florbalového turnaje Moravskoslezského a Olomouckého kraje znovu vyvrcholil Velkým finále, které hostila multifunkční sportovní hala v Ostravě- Dubině pod záštitou regionální televize TV Polar.

Organizátoři každým rokem osloví několik stovek škol, z nichž pouze 64 postoupí z oblastních kvalifikací a jejich šestičlenná družstva mladších žáků i žákyň si zahrají nemilosrdné vyřazovací zápasy finálového pavouka. Účastníci zažijí urputná utkání a vychutnají si doprovodný program, setkání se známými sportovními osobnostmi a především fantastickou atmosféru, kterou  jim připraví výpravy fanoušků, soutěžící o ceny pro nejlepší publikum.

 

Jako hráči Jelínkova 1 se letos představili Jonáš Jablončík, Ondřej Křenek, Marcel Mihál, Tomáš Furik, Tadeáš Procházka a Roland Wenzel. Úvod turnaje tentokrát Rýmařovákům nevyšel a byli vyřazeni už v prvním kole. I tak byli po celou dobu úžasně povzbuzovaní více než čtyřicetičlenným doprovodem svých skvělých fandů, kteří si poněkolikáté pod vedením pana učitele Petra Pally vybojovali přízeň organizátorů a také první cenu v podobě zájezdu do Akvaparku Kravaře.

Všem kdo se na soutěži podíleli patří velké poděkování a cenu si jistě náležitě užijí.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Karel Toman

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde:
„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain