Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
922171

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Ve čtvrtek 21. března se konají 

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

           Konzultační hodiny 2018-2019

      Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK. 

 

Data naší školy napadena kryptovirem

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení rodiče a zákonní zástupci,

v pátek 8.3.2019 byla elektronická data naší školy napadena kryptovirem.

V souladu s pravidly o ochraně osobních údajů Vás tímto o situaci informujeme a sdělujeme, že data byla uložena na sdíleném serverovém disku, kde byla šifrována. Tedy data nebyla nikým zneužita a neopustila datová úložiště školy.

Aktuálně dochází k nápravě daného stavu.

Mgr. Vlastimil Baran

Zimní OH základních škol v alpských disciplínách a Ski-Snowboard Open Annnaberg 2018

Během měsíce března se mladší i starší žáci ZŠ Jelínkova zúčastnili hned dvou závodů ve sjezdovém lyžování a jízdě na snowboardu v areálu sjezdovky Annaberg v Andělské Hoře. Prvním z nich byl III. ročník Zimní Olympiády základních škol v alpských disciplínách, pořádané bruntálskou ZŠ Cihelní a Ski-klubem Annaberg.

Do této soutěže se přihlásilo 12 škol okresu Bruntál. V jednokolovém obřím slalomu pro lyžaře i snowboardisty závodilo přes 160 dětí z prvního i druhého stupně. Z našich se nejlépe vedlo Ondřeji Baslarovi a Janě Havlíkové, kteří si na lyžích vyjeli v kategorii mladších žáků a starších žákyň stříbrné medaile a dvanáctičlenná rýmařovská výprava se mezi družstvy umístila na čtvrtém místě. O čtrnáct dní později, když už to vypadalo, že nám zima dává vale, byl Annaberegem a ZŠ Amos uspořádán poslední školní sjezdový závod sezóny - Ski&Snowboard Open v obřím slalomu. Soupiska Rýmařova se rozrostla na 17 závodníků, z nichž někteří se nominovali do obou disciplín. Celková účast byla zhruba poloviční, ale nejsilnější rivalové z minula se vrátili.

Rýmařovákům se opět zadařilo. Jana Havlíková si polepšila prvenstvím na lyžích mezi staršími dívkami, na snowboardu dojela čtvrtá. Kateřina Furiková vybojovala na lyžích druhé a na snowboardu třetí místo. Mezi staršími žáky se na lyžích nejlépe umístil Vojtěch Gerhard třetím místem.

V kategorii mladších žáků obhájil Ondřej Baslar stříbro na lyžích a přidal bronz na snowboardu. Filip Krečmer z prvního stupně skončil mezi malými lyžaři druhý. Další stříbrnou medaili přidal Jan Tihelka v závodu na snowboardu starších žáků. Ostatní naši závodníci a závodnice - Jiří Palla, František a Marek Sázelovi, Jiří Henych, Patrik Schmid, Tomáš Furik, Šimon Kroutil, Aneta Šalmíková, Petra Holnová, Karolína Ryšková a Týna Baslarová obsadili vesměs 4.-10. místa.

Medailovou radost měla i mladší děvčata z rýmařovského gymnázia, mezi mladšími lyžařkami druhá Tereza Krečmerová a třetí Amálie Vinohradníková. Pořadatelé i jezdci byli se závody spokojeni, počasí i podmínky docela vyšly, nezbývá než všem poděkovat a těšit se na příště.

za ZŠ Jelínkova 1 Karel Toman

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde:
„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain