Ve čtvrtek 21. března se konají

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

Konzultační hodiny 2018-2019

Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK.

Data naší školy napadena kryptovirem

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení rodiče a zákonní zástupci,

v pátek 8.3.2019 byla elektronická data naší školy napadena kryptovirem.

V souladu s pravidly o ochraně osobních údajů Vás tímto o situaci informujeme a sdělujeme, že data byla uložena na sdíleném serverovém disku, kde byla šifrována. Tedy data nebyla nikým zneužita a neopustila datová úložiště školy.

Aktuálně dochází k nápravě daného stavu.

Mgr. Vlastimil Baran

Lyžařský kurz 2018

Tradiční zimní akce naší školy, lednový lyžařský kurz se vydařil i v letošním roce. I když jeho pořadovým číslem byla příslovečná třináctka, proběhla za relativně příznivých sněhových podmínek a přesto, že se jej zúčastnilo bezmála 60 žáků, nedošlo k žádné újmě na zdraví či škodě na majetku.

Účastníci byli ubytováni na čím dál pěknější chatě Kazmarka v Karlově pod Pradědem, kde také celý týden brázdili přilehlý lyžařský areál. Kurz začal v podělí dopoledne rozřazováním do družstev a přípravou potřebného materiálu, v dalších dnech pokračoval výcvikem ve sjíždění, zatáčení a zvládání různě náročných tratí. Jako obvykle byl doplněn večerními přednáškami o pravidlech FIS a bezpečném pohybu na horách a o historii lyžování. Nechyběl večer plný her, básničky a závěrečná diskotéka.

Mimořádně se vydařilo osmdesátkové retro odpoledne a novinkou byla pestrobarevná jízda pyžamkových zvířátek. Účastníci kurzu, ať už jakkoliv vyspělí, mohli být maximálně spokojení a odnesli si spoustu sportovních i jiných zážitků z báječně prožitého týdne. Velké poděkování patří všem, kdo se kurzu aktivně zúčastnili a také našim vynikajícím vedoucím - Petrovi a Kateřině Pallovým, Lucii Vinohradníkové a instruktorskému duu Vašek Svoboda a Jirka Macháček. Lyžování zdar a za rok zase na svahu na viděnou.

Karel Toman

Sportovní život školy