Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
933205

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Ve čtvrtek 25. dubna se konají 

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

           Konzultační hodiny 2018-2019

      Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK. 

 

Vánoční trojboj 2017

Královna sportu nespí ani v zimě. Základní škola Smetanův Okruh v Krnově v prosinci uspořádala jubilejní 40-tý ročník tradiční atletické soutěže, dříve vyhrazené pouze sportovním oddílům. Letos poprvé zpřístupnili organizátoři tuto akci i závodníkům základních škol.

Halový Vánoční trojboj se skládá ze sprintu na 50m, skoku dalekého a skoku vysokého a každý účastník absolvuje všechny disciplíny. ZŠ Jelínkova měla zastoupení ve všech čtyřech kategoriích. 

Pro velký počet závodících se soutěž protáhla až do večera a velkou radost nám při závěrečném vyhlašování udělaly individuální výsledky disciplín, jednotlivců i družstev. Mladší dívky – Karolína Knapková, Tereza Kubelková, Vivian Pospíšilová a Veronika Švehlová skončily na třetím místě, Karolína byla třetí ve sprintu a Veronika druhá v dálce. Mladší hoši v sestavě Milan Křepelka, Ondřej Křenek, Ondřej Hrabina a František Sázel se mezi družstvy umístili také jako třetí a Ondra Hrabina vyhrál běh na 50m.

Výběr starších hochů, Jan Tihelka, Lukáš Polách, Ladislav Ošťádal a Roman Hradil ovládl soutěž družstev, Láďa skončil po velkém boji druhý ve výšce a Roman v dálce. Nejlépe se vedlo Honzovi Tihelkovi, který vyhrál sprint i dálku, ve výšce byl třetí a v součtu disciplín zvítězil i mezi jednotlivci, následován druhým Láďou Ošťádalem.

Radost nám udělal i výkon a první místo starších děvčat Terezy Šulíkové, třetí ve skoku vysokém, Dominiky Jirušové, Ivany Hořínkové a Terezy Altmanové, která se stala nejlepší závodnicí celého dne. Zvítězila ve sprintu, dálce i výšce, mezi jednotlivkyněmi i s družstvem a spolu s ostatními byla členkou nejúspěšnější výpravy tohoto ročníku Vánočního trojboje, který se ukázal jako výborná halová prověrka zimní přípravy mladých atletů.

Družstva i jednotliví závodníci byli pořadateli bohatě odměněni a zaslouží si velké poděkování a uznání za své výkony i sportovní chování.

za ZŠ Jelínkova Karel Toman

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde:
„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich