Ocenění za sportovní činnost pro ZŠ Jelínkova

Letos na podzim obdržela ZŠ Jelínkova zlatý Pohár Asociace školních sportovních klubů, který je udělován jednotlivými okresními radami AŠSK, vyhodnocujícími sportovní činnost a úspěchy v soutěžích za uplynulý školní rok. ZŠ Jelínkova se tak stala za školní rok 2015/2016 nejlepší školou okresu Bruntál v oblasti sportu.

Hoši i dívky z Jelínkovy vozili medaile, poháry a diplomy z přespolních běhů, florbalových přeborů a z okresní florbalové ligy, šplhu, vícebojů všestrannosti OVOV, z turnaje RBP Street Hockey, účastnili se turnajů ve volejbalu a výborných výsledků dosáhli v Poháru Rozhlasu a Atletickém čtyřboji.

Soutěže zahrnovaly okresní, krajská i meziregionální finále a také vrcholná setkání mladých sportovců na úrovní republiky. Ti nejvšestrannější z našich sportovních nadšenců se dokázali prosadit téměř ve všech jmenovaných soutěžích a spolu s ostatními udělali velmi dobré jméno své škole, trenérům i městu. Ať se jim vše daří.

Karel Toman