Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
952292

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Hledáme budoucího kolegu/kolegyni pro výuku na   

2. stupni ZŠ Jelínkova 1 s nástupem od příštího školního roku 2019/2020. Aprobace pro nás není nejdůležitějším kritériem, upřednostňujeme spíše osobnostní vlastnosti uchazeče. Kvalifikace pro výkon povolání učitele je však nezbytná. Nabízíme možnost zajistit služební byt.

Dále hledáme, od příštího školního roku, pedagoga na částečný úvazek pro výuku Aj s aprobací pro 1. nebo 2. stupeň.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení školy

Okresní finále AŠSK ve šplhu

Jako každý rok, tak i letos, se žáci ZŠ Jelínkova 1 Rýmařov zúčastnili okresního kola soutěže ve šplhu na tyči. V úterý 4. prosince odjela 4 družstva naší školy poměřit své síly s ostatními žáky z okresu Bruntál do tělocvičny Střední pedagogické a zdravotní školy v Krnově.

Soutěžilo se ve 4 kategoriích mladších a starších žáků, hoši a dívky zvlášť, družstvo tvořili 4 žáci jedné školy. V konkurenci 7 škol naše družstva mladších žáků, mladších žaček zvítězila a starších žáků, družstvo starších děvčat skončilo druhé. Je škoda, že v této soutěži postupují do kraje pouze kategorie IV, tedy starší žáci.

 

Naši výborní mladší žáci a žákyně by určitě našemu okresu v kraji neudělaly ostudu a „popraly se“ o umístění na stupních vítězů. V jednotlivcích měla naše škola rovněž skvělé úspěchy. V kategorii mladších žaček a starších žáků jsme obsadily všechna místa na stupních vítězů a mladší žáci obsadili 1. a 2. místo.

Na prvním místě se umístili Veronika Švehlová, Radovan Zoth a Jan Baran, na druhém místě Rozálie Cicková, Martin Kovář a Kryštof Kovařík, a na třetím místě pak ještě Lucie Kuxová a Pavel Biras. Zbývající reprezentanti, kteří se rovněž umístili na předních příčkách, byli Nikolas Kavka, František Barusel, Klára Dědochová, Otto Kopsa, Amálie Andršová, Karolína Knapková, Ivana Hořínková a Alexandra Glacnerová.

Závodníky doprovázely ještě zdravotnice a fotografka Martina Endlicherová a Anna Chláchulová. Všichni jmenovaní zaslouží pochvalu a dík za vzornou reprezentaci školy, slušné chování a vystupování na závodech. Družstvo doprovázel učitelé tělesné výchovy Mgr. Miloslav Slouka.

Mgr. Miloslav Slouka

 

Multimediální učebna

Jste zde:
„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde