Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
922162

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Ve čtvrtek 21. března se konají 

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

           Konzultační hodiny 2018-2019

      Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK. 

 

Data naší školy napadena kryptovirem

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení rodiče a zákonní zástupci,

v pátek 8.3.2019 byla elektronická data naší školy napadena kryptovirem.

V souladu s pravidly o ochraně osobních údajů Vás tímto o situaci informujeme a sdělujeme, že data byla uložena na sdíleném serverovém disku, kde byla šifrována. Tedy data nebyla nikým zneužita a neopustila datová úložiště školy.

Aktuálně dochází k nápravě daného stavu.

Mgr. Vlastimil Baran

Okresní finále AŠSK ve šplhu

Jako každý rok, tak i letos, se žáci ZŠ Jelínkova 1 Rýmařov zúčastnili okresního kola soutěže ve šplhu na tyči. V úterý 4. prosince odjela 4 družstva naší školy poměřit své síly s ostatními žáky z okresu Bruntál do tělocvičny Střední pedagogické a zdravotní školy v Krnově.

Soutěžilo se ve 4 kategoriích mladších a starších žáků, hoši a dívky zvlášť, družstvo tvořili 4 žáci jedné školy. V konkurenci 7 škol naše družstva mladších žáků, mladších žaček zvítězila a starších žáků, družstvo starších děvčat skončilo druhé. Je škoda, že v této soutěži postupují do kraje pouze kategorie IV, tedy starší žáci.

 

Naši výborní mladší žáci a žákyně by určitě našemu okresu v kraji neudělaly ostudu a „popraly se“ o umístění na stupních vítězů. V jednotlivcích měla naše škola rovněž skvělé úspěchy. V kategorii mladších žaček a starších žáků jsme obsadily všechna místa na stupních vítězů a mladší žáci obsadili 1. a 2. místo.

Na prvním místě se umístili Veronika Švehlová, Radovan Zoth a Jan Baran, na druhém místě Rozálie Cicková, Martin Kovář a Kryštof Kovařík, a na třetím místě pak ještě Lucie Kuxová a Pavel Biras. Zbývající reprezentanti, kteří se rovněž umístili na předních příčkách, byli Nikolas Kavka, František Barusel, Klára Dědochová, Otto Kopsa, Amálie Andršová, Karolína Knapková, Ivana Hořínková a Alexandra Glacnerová.

Závodníky doprovázely ještě zdravotnice a fotografka Martina Endlicherová a Anna Chláchulová. Všichni jmenovaní zaslouží pochvalu a dík za vzornou reprezentaci školy, slušné chování a vystupování na závodech. Družstvo doprovázel učitelé tělesné výchovy Mgr. Miloslav Slouka.

Mgr. Miloslav Slouka

 

Multimediální učebna

Jste zde:
„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde