Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
784345

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Okresní finále AŠSK v šachu

I letos se žáci naší školy ZŠ Jelínkova Rýmařov zúčastnili okresního finále v šachu. Soutěž se konala 7. prosince ve Vrbně pod Pradědem a naše škola vyslala do boje družstvo mladších žáků (1-5. třída) a starších žáků (6-9. třída).

Za doprovodu pana Slováka dosáhly obě družstva výborných výsledků ve velmi těžké a početné konkurenci 13 družstev a škol. Mladší žáci ve složení Josef Jureček, Roman Svatoň, Milan Hamšík a Patrik Gruss se umístili na 5. místě a starší žáci Papaj Matěj, Seitl Marek, Šuba Marek a Řoutil Tomáš na 4. místě.

Je třeba poděkovat a pochválit šachový oddíl s panem Pavláskem a Slovákem, jak dobře připravili šachisty na turnaj a samotné reprezentanty za výbornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Miloslav Slouka

Multimediální učebna

Jste zde:
„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde