Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
952323

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Hledáme budoucího kolegu/kolegyni pro výuku na   

2. stupni ZŠ Jelínkova 1 s nástupem od příštího školního roku 2019/2020. Aprobace pro nás není nejdůležitějším kritériem, upřednostňujeme spíše osobnostní vlastnosti uchazeče. Kvalifikace pro výkon povolání učitele je však nezbytná. Nabízíme možnost zajistit služební byt.

Dále hledáme, od příštího školního roku, pedagoga na částečný úvazek pro výuku Aj s aprobací pro 1. nebo 2. stupeň.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení školy

Okresní finále AŠSK v šachu

I letos se žáci naší školy ZŠ Jelínkova Rýmařov zúčastnili okresního finále v šachu. Soutěž se konala 7. prosince ve Vrbně pod Pradědem a naše škola vyslala do boje družstvo mladších žáků (1-5. třída) a starších žáků (6-9. třída).

Za doprovodu pana Slováka dosáhly obě družstva výborných výsledků ve velmi těžké a početné konkurenci 13 družstev a škol. Mladší žáci ve složení Josef Jureček, Roman Svatoň, Milan Hamšík a Patrik Gruss se umístili na 5. místě a starší žáci Papaj Matěj, Seitl Marek, Šuba Marek a Řoutil Tomáš na 4. místě.

Je třeba poděkovat a pochválit šachový oddíl s panem Pavláskem a Slovákem, jak dobře připravili šachisty na turnaj a samotné reprezentanty za výbornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Miloslav Slouka

Multimediální učebna

Jste zde:
„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde