Upozornění pro strávníky školní jídelny

Rekonstrukce školní jídelny

Informace o organizaci náhradního stravování nalezneta v Menu - Služby školy - Školní jídelna, nebo na následujícím odkazu:

HARMONOGRAM STŘÍDÁNÍ ŽÁKŮ PŘI STRAVOVÁNÍ

NALEZNETE PO KLIKNUTÍ zde

Šibřinky

Jedno a ještě půl sta spokojených návštěvníků odcházelo v pátek 16. března večer po dvacáté hodině z tělocvičny v budově školy na Jelínkově ulici. Byli to návštěvníci tradiční školní akce – Šibřinek.

Letošní Šibřinky byly sice strašidelné, ale kupodivu u nich nikdo hrůzou neumíral. Naopak všichni se dobře pobavili, zasoutěžili si při stříhání bonbonků naslepo, při létání na koštěti nebo o nejlepší masku, ale hlavně si dosyta zatancovali při hudbě DJ NeoSteela, který již pár let jistí tuto akci - výběrem hudby a diskotékovým „ profi nádobíčkem“.

Přestože jsme letos Šibřinky kvůli chřipkové epidemii odkládali, na účasti a kvalitě jim to nic neubralo, a nyní se už jen můžeme těšit na Šibřinky nové, zase za rok …

Děkujeme všem účastníkům v maskách, či bez; kolegům-organizátorům, pomocníkům, tvůrcům výtvarného doprovodu, i těm co tělocvičnu zdobili; porotě, která masky vybírá, dýdžejovi za hudbu, ale také vedení školy za podporu při pořádání této zábavné akce!

Fotečky naleznete zde FOTO ŠIBŘINKY 2018

Za organizátory