Upozornění pro strávníky školní jídelny

Rekonstrukce školní jídelny

Informace o organizaci náhradního stravování nalezneta v Menu - Služby školy - Školní jídelna, nebo na následujícím odkazu:

HARMONOGRAM STŘÍDÁNÍ ŽÁKŮ PŘI STRAVOVÁNÍ

NALEZNETE PO KLIKNUTÍ zde

Soutěž v recitaci 1. a 2. tříd

Ve čtvrtek 8. února se konala tradiční recitační soutěž našich nejmladších školáků. V přátelské atmosféře předneslo báseň celkem 21 dětí. Básně byly rozličné – poetické i humorné – a výkony recitátorů velmi kvalitní a vyrovnané.

Nebylo proto snadné vybrat z každé třídy ty nejlepší.

Z prvních tříd obsadili stupně vítězů: 1. Viktor Strnadel z 1.B , 2. Terezka Zacharová z 1.C a 3. Terezka Jahodová z 1. B.

Za druháky se na předních příčkách umístili: 1. Julinka Fidlerová z 2.A, 2. Elenka Valová z 2. C a 3. Tomáš Kůdela s Anetkou Rysovou, oba z 2.B.

Všichni soutěžící si zaslouží velkou pochvalu a věřím, že si kromě sladké odměny odnesli také radost ze samotné poezie a z krásy našeho jazyka.

Marie Valová