Májová notička 2014

. Publikováno v Školní soutěže.

V úterý 6. 5. 2014 proběhl v ZŠ Břidličná už 17. ročník pěvecké soutěže Májová notička.

Naši školu reprezentovalo 6 žáků z prvního až pátého ročníku, kteří byli vybráni ve školním kole. V konkurenci 65 dětí z celého okresu Bruntál obstáli více než dobře.

V kategorii 1. ročník ZŠ se umístila Klárka Dědochová ve zlatém pásmu a Eliška Horká ve stříbrném pásmu.

V kategorii 2. a 3. ročník se umístil ve zlatém pásmu Kuba Černý a ve stříbrném pásmu Julinka Mácková.

Kategorii 4. a 5. ročníků reprezentovaly Barborka Šulková a Simonka Kratochvílová a bohužel nám onemocněla Barborka Bulová, která měla vytvořit duo s Barčou Šulkovou.

V nejstarší kategorii získala zlaté pásmo Barborka Šulková a bronzové pásmo Simonka Kratochvílová.

Vítězům děkujeme za účast a blahopřejeme!

Mgr. Marcela Tauferová

{oziogallery 198}