Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
997835

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Přírodovědný klokan 2019

V polovině října se žáci 8. a 9. ročníku poprvé zúčastnili soutěže „Přírodovědný klokan“, je to mladší 14-letý bráška pro nás již dobře známého „Matematického klokana“. Pravidla soutěže jsou stejná. Soutěžních otázek je 24 rozdělených do tří obtížností – za 3, 4 nebo 5 bodů. Za každou správnou odpověď žáci body získávají, za špatnou se jim jeden bod odečítá. Otázka bez odpovědi přináší nula bodů. Soutěžící nesmí užívat kalkulačky, tabulky ani žádnou jinou literaturu.

Číst dál: Přírodovědný klokan 2019

Král anglických slovíček

I v letošním roce, byť v posunutém termínu, byla pro žáky II. stupně naší školy uspořádána oblíbená soutěž „Král anglických slovíček“.

Číst dál: Král anglických slovíček

Anglická miniolympiáda pro 1. stupeň ZŠ 2019

Během třetího květnového týdne napsaly opět všechny třídy 3. až 5. ročníku bodovaný test Anglické miniolympiády s výběrem odpovědí.

Číst dál: Anglická miniolympiáda pro 1. stupeň ZŠ 2019

Májová notička 2019

Lidové písničky představují kvalitní tradici, ke které patříme a z níž čerpáme nejen v hodinách hudební výchovy. Inspirují nás svou bohatostí, vyjadřují nejjemnější odstíny nálad a zazpívat je v jejich pravé kráse není úplně jednoduché. Tohoto nelehkého úkolu se zhostili nejlepší třídní zpěváci a zpěvačky z 1.stupně a v dubnu se zúčastnili školního kola soutěže s názvem Májová notička Rýmařov. A jak se kdo umístil?

Číst dál: Májová notička 2019

Ekologická soutěž 2019 - "Obaly"

Konec dubna je ve znamení Dne Země. Mnozí z nás se zamyslí, co o té naší Zemi víme, zda nepotřebuje pomoc nebo jiné zacházení. I ZŠ Bruntál Okružní má Zemi ráda a každoročně připravuje ekologickou soutěž pro žáky základních škol. Letošním tématem byly obaly – z různých úhlů pohledu.

Číst dál: Ekologická soutěž 2019 - "Obaly"

Podkategorie

Multimediální učebna

Jste zde: