Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
1006704

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

A jaké byly letošní Šibřinky 2019?

Byly úžasné, byly pyžamové, konaly se v netradičním termínu a dalo by se o nich napsat ještě mnoho slov, ale nejlíp uděláte, když se podíváte na video se sestřihem různých momentů z nich.

Poděkování, a veliké, patří:

 

celému organizačnímu týmu – především žákům 9. A i 9. B, kteří zajistili výzdobu a její instalaci v tělocvičně, za vydatného přispění 8. C a 7. B - ti kompletovali koláže; dalším deváťákům, kteří nahráli kvantum hudby, na kterou se skvěle tančilo; DJ JM, který hudbu téměř profesionálně pouštěl; komisi kolegů učitelů za výběr nejlepších kostýmů, dalším obětavým kolegům za péči o hladký průběh celé akce a společný úklid po ní (v doprovodu úžasně akční skupiny kluků z 9. B) a pochopitelně i vedení naší základní školy, bez jehož materiální i morální podpory by žádné šibřinky ani být nemohly!

Děkujeme!!!

A jestli jste to letos nestihli, tak přijďte třeba za rok.

Petra Mížová

Multimediální učebna

Jste zde: