Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
942200

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Ve čtvrtek 23. května se konají 

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

           Konzultační hodiny 2018-2019

      Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK. 

 

Hledáme budoucího kolegu/kolegyni pro výuku na   

2. stupni ZŠ Jelínkova 1 s nástupem od příštího školního roku 2019/2020. Aprobace pro nás není nejdůležitějším kritériem, upřednostňujeme spíše osobnostní vlastnosti uchazeče. Kvalifikace pro výkon povolání učitele je však nezbytná. Nabízíme možnost zajistit služební byt.

Dále hledáme, od příštího školního roku, pedagoga na částečný úvazek pro výuku Aj s aprobací pro 1. nebo 2. stupeň.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení školy

5. kolo Okresní florbalové ligy žáků

Páté, dubnové kolo florbalové ligy základních škol bruntálského okresu tentokrát hostila ZŠ a MŠ Karlovice. Bez účasti Andělské Hory se týmy utkalyy systémem každý s každým, všechna družstva tedy odehrála šest zápasů.

Náš výběr odjel do Karlovic v sestavě Adam Čermák, Jan a Jonáš Jablončíkovi, Ondřej Křenek, Ondřej Cíleček, Samuel Kajan, Filip Köhler, Matěj Papaj a jako jediný mazák Patrik Hamerka. Do první tří zápasů nastoupili proti hlavním favoritům letošního ročníku – Vrbnu pod Pradědem, ZŠ Okružní Bruntál a Albrechticím. Kluky může mrzet ztráta nadějného vedení nad Albrechticemi, Vrbno i Okružní jim uštědřilo menší výprask. V utkání s Karlovicemi a s Břidličnou své soupeře naopak vysoko přestříleli a s bruntálskou ZŠ Jesenická sehráli infarktovou plichtu. Se dvěma výhrami a jednou remízou se v turnaji umístili jako pátí. Sedmý ročník florbalové ligy se uzavře posledním kolem, které se bude konat na přelomu května a června.

 

Karel Toman

Multimediální učebna

Jste zde:
„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde