Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
952306

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Hledáme budoucího kolegu/kolegyni pro výuku na   

2. stupni ZŠ Jelínkova 1 s nástupem od příštího školního roku 2019/2020. Aprobace pro nás není nejdůležitějším kritériem, upřednostňujeme spíše osobnostní vlastnosti uchazeče. Kvalifikace pro výkon povolání učitele je však nezbytná. Nabízíme možnost zajistit služební byt.

Dále hledáme, od příštího školního roku, pedagoga na částečný úvazek pro výuku Aj s aprobací pro 1. nebo 2. stupeň.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení školy

Dobročinné akce na ZŠ Rýmařov

Předvánoční čas je vhodný nejen k ohlédnutí za svými úspěchy z uplynulého roku, ale také k tomu, abychom si vzpomněli na ty, ke kterým nebyl život zrovna přátelský. Mám velkou radost, že pomocnou ruku podali i žáci ZŠ Rýmařov a že se v průběhu prosince na škole uskutečnilo několik akcí nesoucích se v tomto duchu.

Ze zasedání školního parlamentu vznikl podnět uspořádat sbírku pro děti v Africe. Žáci tak mohli donést do sběrného boxu tužky, pastelky a další kreslicí potřeby. Mgr. Ivo Janoušek a Mgr. Jan Krekáň připravili s dětmi kulturní vystoupení pro Diakonii. A třída 6. A vyhlásila sbírku pro kočky z bruntálského útulku.

Šesťáci zapojili do akce téměř celou školu a během jednoho měsíce shromažďovali krmivo, pamlsky i finanční dary. Celkem se jim podařilo vybrat částku 2171 Kč, kterou spolu s osmi taškami granulí, konzerv a kapsiček předali osobně paní Dagmar Veselé z organizace Kočky Bruntál z. s. Návštěvu útulku jsme spojili s předvánočním výletem do Bruntálu, takže si každý přišel na své.

Mgr. Helena Čuková, ZŠ Rýmařov

Multimediální učebna

Jste zde:
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich