Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
784337

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Dobročinné akce na ZŠ Rýmařov

Předvánoční čas je vhodný nejen k ohlédnutí za svými úspěchy z uplynulého roku, ale také k tomu, abychom si vzpomněli na ty, ke kterým nebyl život zrovna přátelský. Mám velkou radost, že pomocnou ruku podali i žáci ZŠ Rýmařov a že se v průběhu prosince na škole uskutečnilo několik akcí nesoucích se v tomto duchu.

Ze zasedání školního parlamentu vznikl podnět uspořádat sbírku pro děti v Africe. Žáci tak mohli donést do sběrného boxu tužky, pastelky a další kreslicí potřeby. Mgr. Ivo Janoušek a Mgr. Jan Krekáň připravili s dětmi kulturní vystoupení pro Diakonii. A třída 6. A vyhlásila sbírku pro kočky z bruntálského útulku.

Šesťáci zapojili do akce téměř celou školu a během jednoho měsíce shromažďovali krmivo, pamlsky i finanční dary. Celkem se jim podařilo vybrat částku 2171 Kč, kterou spolu s osmi taškami granulí, konzerv a kapsiček předali osobně paní Dagmar Veselé z organizace Kočky Bruntál z. s. Návštěvu útulku jsme spojili s předvánočním výletem do Bruntálu, takže si každý přišel na své.

Mgr. Helena Čuková, ZŠ Rýmařov

Multimediální učebna

Jste zde:
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich