Kupa papíru (DW video)

. Publikováno v Sběrové soutěže.

7. a 8. 10. 2015 proběhl na naší škole, Jelínkova 1, sběr papíru.Tento sběr má již na naší škole dlouholetou tradici. Pořádáme ho dvakrát do roka, vždy na podzim a na jaře. S letošním podzimem jsme přinesli sběrným surovinám 19,100 tun papíru. A zároveň jsme se s tímto množstvím přihlásili do soutěže KUPA PAPÍRU, kterou vyhlásil časopis ABC.

Museli jsme udělat tři kroky:

1) Nasbírat co nejvíce papíru a poslat výsledky

2) Zaslat společně s výsledky dokumentaci v podobě potvrzení o váze ze sběrného dvora

3) Zaslat fotografie při kupení sběru ve škole.

Soutěž byla ukončena 30.10.2015 a výsledky byly zveřejněny 13.11.2015 Takže dnes již víme, že se zapojilo do soutěže 151 škol a my jsme obsadili krásné 14. místo. Hlavní cenu jsme sice nevyhráli, ale věřte, že na jaře budeme opět sbírat.

Tímto chci poděkovat všem žákům, jejich rodičům a přispěvatelům z města, kteří nám pomohli toto množství nasbírat.

Mgr. Markéta Míčková

Dětská televize ZŠ Rýmařov natočila malou upoutávku ze sběru papíru:

Zdroj: detskyweb.tode.cz