Ve čtvrtek 21. března se konají

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

Konzultační hodiny 2018-2019

Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK.

Data naší školy napadena kryptovirem

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení rodiče a zákonní zástupci,

v pátek 8.3.2019 byla elektronická data naší školy napadena kryptovirem.

V souladu s pravidly o ochraně osobních údajů Vás tímto o situaci informujeme a sdělujeme, že data byla uložena na sdíleném serverovém disku, kde byla šifrována. Tedy data nebyla nikým zneužita a neopustila datová úložiště školy.

Aktuálně dochází k nápravě daného stavu.

Mgr. Vlastimil Baran

Okrsková a okresní kola ve florbalu žáků

Listopad je měsíc, kdy školním soutěžím vládnou kolektivní sporty a jedním z nejpopulárnějších je široce rozšířený florbal. Základní kvalifikací pro pozdější krajská až republiková kola jsou tzv. okrsky.

Letos se obvyklé 4 okrsky sloučily do dvou, z nichž každý byl vypsán pro 13 škol, takže do okresního finále mohla postoupit týmy z prvního i druhého místa. Bruntálského okrsku se účastnila družstva mladších i starších hochů zvlášť. Starší kluci (Adam Čermák, Jan Jablončík, Jiří Palla, Ondřej Křenek, Milan Křepelka) ze ZŠ Jelínkova 1 skončili třetí a další postup je tentokrát minul.

Mladším hochům (Nicolas Kavka, Václav Černín, Tomáš Furik, Jan Zapletal, Marcel Mihál, Roland Wenzel, Vít Novosád, Tadeáš Procházka, Eathan Pospíšil) se vedlo o něco lépe a z druhého místa postoupili do okresního finále v Krnově, kde obsadili čtvrté místo. Všichni kluci si florbalu užijí ještě mnohem více, v říjnu se rozjel 9. ročník smíšené žákovské ligy, kterou zatím po prvních dvou kolech vedou, přejme jim hodně zdaru,

za ZŠ Jelínkova Karel Toman

Sportovní život školy

„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich