Spřátelené weby

Počet zobrazených článků
1006692

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Okrsková a okresní kola ve florbalu žáků

Listopad je měsíc, kdy školním soutěžím vládnou kolektivní sporty a jedním z nejpopulárnějších je široce rozšířený florbal. Základní kvalifikací pro pozdější krajská až republiková kola jsou tzv. okrsky.

 

Letos se obvyklé 4 okrsky sloučily do dvou, z nichž každý byl vypsán pro 13 škol, takže do okresního finále mohla postoupit týmy z prvního i druhého místa. Bruntálského okrsku se účastnila družstva mladších i starších hochů zvlášť. Starší kluci (Adam Čermák, Jan Jablončík, Jiří Palla, Ondřej Křenek, Milan Křepelka) ze ZŠ Jelínkova 1 skončili třetí a další postup je tentokrát minul.

Mladším hochům (Nicolas Kavka, Václav Černín, Tomáš Furik, Jan Zapletal, Marcel Mihál, Roland Wenzel, Vít Novosád, Tadeáš Procházka, Eathan Pospíšil) se vedlo o něco lépe a z druhého místa postoupili do okresního finále v Krnově, kde obsadili čtvrté místo. Všichni kluci si florbalu užijí ještě mnohem více, v říjnu se rozjel 9. ročník smíšené žákovské ligy, kterou zatím po prvních dvou kolech vedou, přejme jim hodně zdaru,

za ZŠ Jelínkova Karel Toman

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde: