Zvyšování klíčových kompetencí žáků školy a doplnění bezbariérovosti budov Jelínkova a 1. máje

Napsal Administrator. Publikováno v Projekty

Primárním cílem projektu je zvýšit odborné znalosti a dovednosti žáků ve vazbě na budoucí uplatnění na trhu práce klíčových kompetencích komunikace v cizích jazycích, přírodovědných oborů a práce s digitálními technologiemi, vyučovaných podle Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání.

MMR EU

Rozvoj odborného vzdělávání

Napsal Administrator. Publikováno v Projekty

Naše škola je zapojena v projektu Ministerstva pro místní rozvoj ČR - Rozvoj odborného vzdělávání na ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1. Součástí projektu je modernizace odborných učeben, pořízení didaktických pomůcek, úprava venkovního prostranství v okolí školy, zajištění bezbariérovosti prostřednictvím koupě schodolezu a další.

Další články...