Zavádíme nové rubriky. Tato rubrika se bude týkat výsledků v OVOV.

Republikové finále OVOV 2020

Napsal Administrator. Publikováno v OVOV

závodníci I přes nejrůznější neblahé okolnosti letošního roku se podařilo managementu Sazka Olympijského víceboje uspořádat 11. celorepublikové finále Odznaku Všestranosti Olympijských vítězů. Konalo se ve dnech 2.- 4. září na nádherném sportovním stadionu brněnského VUT.  Ani po jedenácté v řadě zde  nechyběli žáci ZŠ Jelínkova 1 z Rýmařova.

Republikové finále OVOV

Napsal Administrator. Publikováno v OVOV

Začátek září patří republikovému finále OVOV (Odznak všestrannosti olympijských vítězů). Letos se 4.září sjelo do areálu VUT v Brně 660 žáků základních škol a nižších gymnázií, aby ve dvou dnech bojovali v desetiboji o cenné kovy. Základní školu Rýmařov Jelínkova 1 reprezentovalo družstvo tvořeno 8 žáky (Alexandra Glacnerová, Karolína Knapková, Vladimíra Černínová, Veronika Švehlová, Kryštof Kovařík, Ondřej Křenek, František Sázel, Roland Wenzel) a jednotlivci (Julie Mereďová, Tomáš Furik a Jan Kovář).

Republikové finále OVOV 2018

Napsal Administrator. Publikováno v OVOV

Termín letošního, v pořadí již devátého celorepublikového finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů připadl na dny 5. – 6. září. Organizátoři potřetí uspořádali dvoudenní desetibojařské klání na krásném sportovním stadionu VUT v Brně s půvabným výhledem na městskou část Královo Pole. Sjela se sem osmičlenná družstva ze čtyřiceti škol a přes 300 dalších soutěžících jednotlivců.