Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
962415

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Školní družina v pátek 28. června

V pátek 28. června / den vysvědčení / je provoz školní družiny od 6.00 - 11.30 hod. Obědy se vydávají od 10.30 hod. Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme pohodové prázdniny a dovolenou.

Kolektiv vychovatelek

 

Požadavky na sešity v příštím školním roce 2019/2020

Požadavky na sešity 2019/2020 (PDF)

Čtvrté kolo Okresní florbalové ligy

27. 2. se na hale rýmařovského Gymnázia a SOŠ se po zimní přestávce odehrálo čtvrté kolo Okresní florbalové ligy žáků a zahájila se tak druhá půle soutěže. Tentokrát se zúčastnilo šest z osmi týmů a florbalisté se vzájemně utkali systémem každý s každým. Vzhledem k velkému hřišti se nehrálo obvyklým způsobem 3+1 a do hry se mohl zapojit hráč navíc.

Naše výprava vyrazila ve složení Adam Čermák, Jan Jablončík, Jiří Palla, Matěj Papaj, Ondřej Křenek, Ondřej Hrabina, Tadeáš Procházka, Roland Wenzel, Jan Zapletal, František Moják, Eathan Pospíšil a Václav Černín. Sehráli pět těžkých zápasů, velký prostor a množství osobních soubojů dalo zabrat především obráncům. Jedna remíza, jedna prohra a tři výhry jim zajistily první místo v turnaji a zároveň si kluci stále drží vedení v celkové tabulce. Do konce soutěže zbývají dvě kola a někteří už jakoby z dálky slyší cinkot zlatých medailí. Optimismus a vysoká morálka mužstva je na místě, zároveň je však stále na čem pracovat.

Karel Toman

Multimediální učebna

Jste zde:
„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain