Školní řád

Školní řád si můžete zobrazit  v tomto pdf souboru:

Školní řád ZŠ - Jelínkova 1, Rýmařov

Čtvrté kolo Okresní florbalové ligy

27. 2. se na hale rýmařovského Gymnázia a SOŠ se po zimní přestávce odehrálo čtvrté kolo Okresní florbalové ligy žáků a zahájila se tak druhá půle soutěže. Tentokrát se zúčastnilo šest z osmi týmů a florbalisté se vzájemně utkali systémem každý s každým. Vzhledem k velkému hřišti se nehrálo obvyklým způsobem 3+1 a do hry se mohl zapojit hráč navíc.

Číst dál: Čtvrté kolo Okresní florbalové ligy

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain