První stupeň bojoval ve vybíjené na okrsku i na okrese

Dne 21. 3. 2011 se v tělocvičně 1. máje 32 uskutečnilo okrskové kolo ve vybíjené.

Kategorie chlapců byla letos zastoupena nejen týmem naší školy a Břidličné, ale přijely také dvě družstva základních škol z Bruntálu. Boje to byly napínavé a umístění nebylo jasné až do posledního utkání. Nakonec o jednoho vybitého celé okrskové kolo vyhrála ZŠ Bruntál Smetanův okruh, na krásném druhém místě se umístila naše škola, na třetím ZŠ Břidličná a na čtvrtém místě se umístila ZŠBruntál Okružní.

V kategorii děvčat se o prvenství poprala pouze družstva naší školy a ZŠ Břidličné. Naše děvčata suverénně obhájila loňské prvenství.

Děvčata také dokázala svou bojovnost v okresním kole v Krnově, kde vybojovala nádherné třetí místo.

Mgr. Hana Hájková