Spřátelené weby

Počet zobrazených článků
952304

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Hledáme budoucího kolegu/kolegyni pro výuku na   

2. stupni ZŠ Jelínkova 1 s nástupem od příštího školního roku 2019/2020. Aprobace pro nás není nejdůležitějším kritériem, upřednostňujeme spíše osobnostní vlastnosti uchazeče. Kvalifikace pro výkon povolání učitele je však nezbytná. Nabízíme možnost zajistit služební byt.

Dále hledáme, od příštího školního roku, pedagoga na částečný úvazek pro výuku Aj s aprobací pro 1. nebo 2. stupeň.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení školy

Okresní finále ve florbalu dívek

Florbal nehrají jen kluci a na naší škole se najde spousta nadšených hráček, které se již několikátým rokem zúčastňují pravidelných soutěží. Gymnázium v Krnově uspořádalo v listopadu okresní finále ve florbalu dívek.

Utkala se zde družstva z Krnova, Osoblahy, Albrechtic a Rýmařova. Za ZŠ Jelínkova 1 nastoupily Nela Bruntsvyková, Kateřina Horňáčková, Eliška Pospíšilová, Tereza Křenková, Vivian Pospíšilová, Natálie Tichá, Eliška Horká, Ivana Hořínková a Vladimíra Černínová.

Soupeřky se navzájem nešetřily a o osobní souboje a důrazné střety nebyla nouze. Zápasy probíhaly a končily velmi vyrovnaně a rozhodovala i trocha štěstí či drobná chyba. Rýmařovská děvčata si nakonec vybojovala pohár a odměnu za třetí místo a rozhodně chtějí ve florbalu pokračovat, takže hodně štěstí

za ZŠ Jelínkova 1 Karel Toman

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde:
„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich