Spřátelené weby

Počet zobrazených článků
922167

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Ve čtvrtek 21. března se konají 

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

           Konzultační hodiny 2018-2019

      Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK. 

 

Data naší školy napadena kryptovirem

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení rodiče a zákonní zástupci,

v pátek 8.3.2019 byla elektronická data naší školy napadena kryptovirem.

V souladu s pravidly o ochraně osobních údajů Vás tímto o situaci informujeme a sdělujeme, že data byla uložena na sdíleném serverovém disku, kde byla šifrována. Tedy data nebyla nikým zneužita a neopustila datová úložiště školy.

Aktuálně dochází k nápravě daného stavu.

Mgr. Vlastimil Baran

Okresní finále ve florbalu dívek

Florbal nehrají jen kluci a na naší škole se najde spousta nadšených hráček, které se již několikátým rokem zúčastňují pravidelných soutěží. Gymnázium v Krnově uspořádalo v listopadu okresní finále ve florbalu dívek.

Utkala se zde družstva z Krnova, Osoblahy, Albrechtic a Rýmařova. Za ZŠ Jelínkova 1 nastoupily Nela Bruntsvyková, Kateřina Horňáčková, Eliška Pospíšilová, Tereza Křenková, Vivian Pospíšilová, Natálie Tichá, Eliška Horká, Ivana Hořínková a Vladimíra Černínová.

Soupeřky se navzájem nešetřily a o osobní souboje a důrazné střety nebyla nouze. Zápasy probíhaly a končily velmi vyrovnaně a rozhodovala i trocha štěstí či drobná chyba. Rýmařovská děvčata si nakonec vybojovala pohár a odměnu za třetí místo a rozhodně chtějí ve florbalu pokračovat, takže hodně štěstí

za ZŠ Jelínkova 1 Karel Toman

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde:
„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich