Ve čtvrtek 21. března se konají

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

Konzultační hodiny 2018-2019

Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK.

Data naší školy napadena kryptovirem

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení rodiče a zákonní zástupci,

v pátek 8.3.2019 byla elektronická data naší školy napadena kryptovirem.

V souladu s pravidly o ochraně osobních údajů Vás tímto o situaci informujeme a sdělujeme, že data byla uložena na sdíleném serverovém disku, kde byla šifrována. Tedy data nebyla nikým zneužita a neopustila datová úložiště školy.

Aktuálně dochází k nápravě daného stavu.

Mgr. Vlastimil Baran

Okresní finále ve florbalu dívek

Florbal nehrají jen kluci a na naší škole se najde spousta nadšených hráček, které se již několikátým rokem zúčastňují pravidelných soutěží. Gymnázium v Krnově uspořádalo v listopadu okresní finále ve florbalu dívek.

Utkala se zde družstva z Krnova, Osoblahy, Albrechtic a Rýmařova. Za ZŠ Jelínkova 1 nastoupily Nela Bruntsvyková, Kateřina Horňáčková, Eliška Pospíšilová, Tereza Křenková, Vivian Pospíšilová, Natálie Tichá, Eliška Horká, Ivana Hořínková a Vladimíra Černínová.

Soupeřky se navzájem nešetřily a o osobní souboje a důrazné střety nebyla nouze. Zápasy probíhaly a končily velmi vyrovnaně a rozhodovala i trocha štěstí či drobná chyba. Rýmařovská děvčata si nakonec vybojovala pohár a odměnu za třetí místo a rozhodně chtějí ve florbalu pokračovat, takže hodně štěstí

za ZŠ Jelínkova 1 Karel Toman

Sportovní život školy

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich