Okresní finále ve florbalu dívek

. Publikováno v Florbal

Florbal nehrají jen kluci a na naší škole se najde spousta nadšených hráček, které se již několikátým rokem zúčastňují pravidelných soutěží. Gymnázium v Krnově uspořádalo v listopadu okresní finále ve florbalu dívek.

Utkala se zde družstva z Krnova, Osoblahy, Albrechtic a Rýmařova. Za ZŠ Jelínkova 1 nastoupily Nela Bruntsvyková, Kateřina Horňáčková, Eliška Pospíšilová, Tereza Křenková, Vivian Pospíšilová, Natálie Tichá, Eliška Horká, Ivana Hořínková a Vladimíra Černínová.

Soupeřky se navzájem nešetřily a o osobní souboje a důrazné střety nebyla nouze. Zápasy probíhaly a končily velmi vyrovnaně a rozhodovala i trocha štěstí či drobná chyba. Rýmařovská děvčata si nakonec vybojovala pohár a odměnu za třetí místo a rozhodně chtějí ve florbalu pokračovat, takže hodně štěstí

za ZŠ Jelínkova 1 Karel Toman