Spřátelené weby

Počet zobrazených článků
1027183

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Oznamujeme, že ve dnech od pondělí 27.1 do čtvrtku 30.1. 2020 je z důvodů chřipkové epidemie vyhlášeno ředitelské volno. 

V pátek 31. 1. 2020 pak jsou jednodenní pololetní prázdniny. 

Vedení školy     

podrobnosti k vyhlášenému ředitelskému volnu: zde

Nabízíme použitá funkční zařízení ze školní jídelny.

El. konvektomat RETIGO 20x 1/1 Vision                      80 000,- Kč

Myčka černého nádobí                                            80 000,-Kč

Myčka bílého nádobí s automatickým posuvem       100 000,- Kč

 

Dotazy případných zájemců odpoví Bc. Jana Egidová, vedoucí školní jídelny, tel. 554255130.

Okresní florbalová liga žáků 2018/19

Koncem letošního října se v Andělské Hoře odehrálo I. kolo nového, v pořadí již devátého ročníku Okresní florbalové ligy žáků. Soutěž pro osm vybraných škol okresu Bruntál byla založena v roce 2010 Janem Czaschem z AFK Karlovice a partou nadšenců.

Družstvo ze ZŠ Jelínkova 1 vyrazilo v sestavě Adam Čermák v brance, v poli Jan Jablončík, Matěj Papaj, Jiří Palla, Ondřej Křenek, Tomáš Furik, Roland Wenzel, v roli benjamínka tentokrát Eathan Pospíšil. První kolo ligy vynechal jeden z týmů, nehrálo se tedy systémem dvou nalosovaných základních skupin, ale každý ze sedmi týmů odehrál šest vzájemných zápasů každý s každým. Rýmařovští borci ve čtyřech zápasech zvítězili, v jednom remizovali a jediný prohráli. Se třinácti body a nejlepším skóre však úvodní turnaj s přehledem vyhráli a Honza Jablončík po prvním kole vede tabulku produktivity hráčů. Do druhého, listopadového kola jdou kluci s velkým nadšením, držíme pěsti.

 Karel Toman

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde: