Spřátelené weby

Počet zobrazených článků
942182

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Ve čtvrtek 23. května se konají 

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

           Konzultační hodiny 2018-2019

      Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK. 

 

Hledáme budoucího kolegu/kolegyni pro výuku na   

2. stupni ZŠ Jelínkova 1 s nástupem od příštího školního roku 2019/2020. Aprobace pro nás není nejdůležitějším kritériem, upřednostňujeme spíše osobnostní vlastnosti uchazeče. Kvalifikace pro výkon povolání učitele je však nezbytná. Nabízíme možnost zajistit služební byt.

Dále hledáme, od příštího školního roku, pedagoga na částečný úvazek pro výuku Aj s aprobací pro 1. nebo 2. stupeň.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení školy

Okresní florbalová liga žáků 2018/19

Koncem letošního října se v Andělské Hoře odehrálo I. kolo nového, v pořadí již devátého ročníku Okresní florbalové ligy žáků. Soutěž pro osm vybraných škol okresu Bruntál byla založena v roce 2010 Janem Czaschem z AFK Karlovice a partou nadšenců.

Družstvo ze ZŠ Jelínkova 1 vyrazilo v sestavě Adam Čermák v brance, v poli Jan Jablončík, Matěj Papaj, Jiří Palla, Ondřej Křenek, Tomáš Furik, Roland Wenzel, v roli benjamínka tentokrát Eathan Pospíšil. První kolo ligy vynechal jeden z týmů, nehrálo se tedy systémem dvou nalosovaných základních skupin, ale každý ze sedmi týmů odehrál šest vzájemných zápasů každý s každým. Rýmařovští borci ve čtyřech zápasech zvítězili, v jednom remizovali a jediný prohráli. Se třinácti body a nejlepším skóre však úvodní turnaj s přehledem vyhráli a Honza Jablončík po prvním kole vede tabulku produktivity hráčů. Do druhého, listopadového kola jdou kluci s velkým nadšením, držíme pěsti.

 Karel Toman

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde:
„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde