Ve čtvrtek 23. května se konají

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

Konzultační hodiny 2018-2019

Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK.

Okresní florbalová liga žáků 2018/19

Koncem letošního října se v Andělské Hoře odehrálo I. kolo nového, v pořadí již devátého ročníku Okresní florbalové ligy žáků. Soutěž pro osm vybraných škol okresu Bruntál byla založena v roce 2010 Janem Czaschem z AFK Karlovice a partou nadšenců.

Družstvo ze ZŠ Jelínkova 1 vyrazilo v sestavě Adam Čermák v brance, v poli Jan Jablončík, Matěj Papaj, Jiří Palla, Ondřej Křenek, Tomáš Furik, Roland Wenzel, v roli benjamínka tentokrát Eathan Pospíšil. První kolo ligy vynechal jeden z týmů, nehrálo se tedy systémem dvou nalosovaných základních skupin, ale každý ze sedmi týmů odehrál šest vzájemných zápasů každý s každým. Rýmařovští borci ve čtyřech zápasech zvítězili, v jednom remizovali a jediný prohráli. Se třinácti body a nejlepším skóre však úvodní turnaj s přehledem vyhráli a Honza Jablončík po prvním kole vede tabulku produktivity hráčů. Do druhého, listopadového kola jdou kluci s velkým nadšením, držíme pěsti.

Karel Toman

Sportovní život školy

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde