Školní družina v pátek 28. června

V pátek 28. června / den vysvědčení / je provoz školní družiny od 6.00 - 11.30 hod. Obědy se vydávají od 10.30 hod. Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme pohodové prázdniny a dovolenou.

Kolektiv vychovatelek

Požadavky na sešity v příštím školním roce 2019/2020

Požadavky na sešity 2019/2020 (PDF)

Okresní florbalová liga žáků 2018/19

Koncem letošního října se v Andělské Hoře odehrálo I. kolo nového, v pořadí již devátého ročníku Okresní florbalové ligy žáků. Soutěž pro osm vybraných škol okresu Bruntál byla založena v roce 2010 Janem Czaschem z AFK Karlovice a partou nadšenců.

Družstvo ze ZŠ Jelínkova 1 vyrazilo v sestavě Adam Čermák v brance, v poli Jan Jablončík, Matěj Papaj, Jiří Palla, Ondřej Křenek, Tomáš Furik, Roland Wenzel, v roli benjamínka tentokrát Eathan Pospíšil. První kolo ligy vynechal jeden z týmů, nehrálo se tedy systémem dvou nalosovaných základních skupin, ale každý ze sedmi týmů odehrál šest vzájemných zápasů každý s každým. Rýmařovští borci ve čtyřech zápasech zvítězili, v jednom remizovali a jediný prohráli. Se třinácti body a nejlepším skóre však úvodní turnaj s přehledem vyhráli a Honza Jablončík po prvním kole vede tabulku produktivity hráčů. Do druhého, listopadového kola jdou kluci s velkým nadšením, držíme pěsti.

Karel Toman

Sportovní život školy

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde