Spřátelené weby

Multimediální učebna

Počet zobrazených článků
697292

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Upozornění pro strávníky školní jídelny

Rekonstrukce školní jídelny

Informace o organizaci náhradního stravování nalezneta v Menu - Služby školy - Školní jídelna, nebo na následujícím odkazu: 

http://www.zsrymarov.cz/index.php/dalsi-sluzby-skoly/jidelna-2

 

HARMONOGRAM STŘÍDÁNÍ ŽÁKŮ PŘI STRAVOVÁNÍ

NALEZNETE PO KLIKNUTÍ zde

Třetí a čtvrté kolo okresní florbalové ligy

        V rychlém sledu se v březnu a dubnu po dlouhé zimní odmlce odehrálo třetí a čtvrté kolo okresní žákovské florbalové ligy. V obou turnajích, tentokrát konaných v Andělské Hoře a v Bruntále se našim klukům zadařilo a dvakrát se jim podařilo dostat do finále a vybojovat druhé místo, což je momentálně posunulo na třetí příčku celkového pořadí ligy.

Do konce soutěže zbývají dva turnaje a krom umístění v lize jsme opět i ve hře o Pohár Fair Play pro nejslušnější a nejsympatičtější tým. Ve třetím a čtvrtém kole reprezentovali ZŠ Jelínkova Adam Čermák, Jan Jablončík, Petr Vachuta, Samuel Kajan, Ondřej Cíleček, Ondřej Křenek, Matěj Papaj a Marcel Mihál. Držíme pěsti až do konce.
                                                                                                                                                                                                                                        Karel Toman

 

 

Sportovní život školy

Jste zde: