Ve čtvrtek 24. května se konají

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v pravém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

Konzultační hodiny 2017-2018

Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK.

29.5.-30.5. 2018  Sběr starého papíru

Podrobnosti zde:  Plakátek sběr papíru

Upozornění pro strávníky školní jídelny

Rekonstrukce školní jídelny

Informace o organizaci náhradního stravování nalezneta v Menu - Služby školy - Školní jídelna, nebo na následujícím odkazu:

HARMONOGRAM STŘÍDÁNÍ ŽÁKŮ PŘI STRAVOVÁNÍ

NALEZNETE PO KLIKNUTÍ zde

Třetí a čtvrté kolo okresní florbalové ligy

V rychlém sledu se v březnu a dubnu po dlouhé zimní odmlce odehrálo třetí a čtvrté kolo okresní žákovské florbalové ligy. V obou turnajích, tentokrát konaných v Andělské Hoře a v Bruntále se našim klukům zadařilo a dvakrát se jim podařilo dostat do finále a vybojovat druhé místo, což je momentálně posunulo na třetí příčku celkového pořadí ligy.

Do konce soutěže zbývají dva turnaje a krom umístění v lize jsme opět i ve hře o Pohár Fair Play pro nejslušnější a nejsympatičtější tým. Ve třetím a čtvrtém kole reprezentovali ZŠ Jelínkova Adam Čermák, Jan Jablončík, Petr Vachuta, Samuel Kajan, Ondřej Cíleček, Ondřej Křenek, Matěj Papaj a Marcel Mihál. Držíme pěsti až do konce.
                                                                                                                                                                                                                                        Karel Toman

Sportovní život školy