Spřátelené weby

Počet zobrazených článků
1007584

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Druhé kolo okresní florbalové ligy žáků

19. prosince uspořádal ZŠ Okružní v Bruntále další kolo žákovské ligy ve florbalu. Vánočního turnaje se tentokrát zúčastnilo šest škol, což umožnilo odehrát každému týmu pět vzájemných zápasů. Rýmařov přijel v sestavě Adam Čermák, Jan Jablončík, Samuel Kajan , Matěj Papaj, Ondřej Cíleček, Ondřej Křenek, Roland Wenzel, Jan Zapletal a Tomáš Furik.

Po úvodní prohře s favorizovanými domácími se kluci vzchopili a v dalších čtyřech zápasech třikrát vyhráli a jednou prohráli. Celkově jim to v turnaji vyneslo pěkné třetí místo, v celkovém bodování ligy zůstavájí na čtvrtém místě o bod za Břidličnou. Protože se jedná o turnaj vánoční, nechyběla ani spousta cen a drobných dárků pro nejlepší týmy a každé družstvo si mohlo zvolit a odměnit svého nejlepšího hráče.

 

Se sedmi góly a dvěma asistencemi by to byl nejspíš Sam Kajan, ovšem kluci jednoznačně podpořili brankaře Adama Čermáka, který v horkých chvílích uhasil nejednu nebezpečnou šanci soupeřů. Florbalisty čeká delší zimní odmlka, po které se rozjede jarní část soutěže. Hráčům děkujeme za vydařený florbalový podzim a držíme pěsti i nadále.

Karel Toman

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde: