Spřátelené weby

Počet zobrazených článků
922176

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Ve čtvrtek 21. března se konají 

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

           Konzultační hodiny 2018-2019

      Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK. 

 

Data naší školy napadena kryptovirem

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení rodiče a zákonní zástupci,

v pátek 8.3.2019 byla elektronická data naší školy napadena kryptovirem.

V souladu s pravidly o ochraně osobních údajů Vás tímto o situaci informujeme a sdělujeme, že data byla uložena na sdíleném serverovém disku, kde byla šifrována. Tedy data nebyla nikým zneužita a neopustila datová úložiště školy.

Aktuálně dochází k nápravě daného stavu.

Mgr. Vlastimil Baran

Školní kolo v přespolním běhu 2018

Díky krásnému počasí se hned v druhém zářijovém týdnu podařilo ve "Flemišce" přichystat oblíbenou běžeckou kratochvíli, které se zúčastnila celá ZŠ Jelínkova.

 

Prvňáci až páťáci absolvovali svoje vlastní závody jako první a následně je vystřídali žáci a žákyně druhého stupně. Okruh pro druhý stupeň, tradičně měřící jeden km vedl střídavě rovinkami, stoupáním i seběhy. Všechna děvčata běžela jedno kolo, pouze kluci osmých a devátých tříd si jej s chutí zaběhli dvakrát. V závodě šestých tříd se nejlépe umístili Eathan Pospíšil, Václav Černín a Martin Kovář, Karolína Peňázová, Nikola Langrová a Tereza Pospíšilová. Mezi sedmáky to byli Mirek Drábek, Milan Pospíšil a Roland Wenzel, Vivian Pospíšilová, Ema Žáková a Veronika Švehlová a v osmých třídách Ondřej Baslar, František Sázel a Milan Křepelka, Alena Bahulíková, Karolína Knapková a Vendula Janíková. V nejstarší kategorii devátých tříd patřily stupně vítězů Janu Kovářovi, Janu Jablončíkovi a Janu Bátlovi, Kateřině Horňáčkové, Kristýně Stloukalové a Elišce Pospíšilové.

Stejně jako v loňském roce se navíc uskutečnil štafetový běh dospěláků s pětičlenným žákovským týmem, jehož letošním vítězem byl tým pana učitele Hofera. Tradiční podzimní závod dokončilo ve zdraví přes 200 běžců a hladký průběh zajišťovali ochotní kolegové učitelé, kterým patří poděkování stejně jako žákům 7.A, kteří pomáhali s přípravou tratě.

Za rok zase určitě na shledanou.

Mgr. Karel Toman

Multimediální učebna

Jste zde:
„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde